Co na spánek? Redakce testuje želé a tablety

Převalujete se z boku na bok, místo abyste hned usnuli? Budíte se v noci? Není Váš spánek dostatečně regenerační? Pokud ano, právě pro Vás byly vytvořeny doplňky stravy na spaní. Nejčastěji obsahují hlavně melatonin (známý jako spánkový hormon).

Na trhu však najdete poměrně dost různých produktů – především ve formě tablet a želé. Co na spánek, abyste se konečně pořádně vyspali? Redakce vybrala a otestovala 5 nejlepších přípravků, aby Vám toto rozhodování usnadnila. Zjistěte, který z nich zvítězil, a vyberte nejlepší tablety na spaní (nebo želé). Pokud jste zvědaví, čtěte dál!


Mise: najít nejlepší doplňky stravy na spání

Používání telefonu před spaním, nepravidelná doba nočního odpočinku, práce na směny, jet lag... To jsou jen některé z faktorů, které mohou ovlivnit produkci melatoninu, spánkového hormonu. To pak narušuje biologické hodiny –což má mimo jiné za následek problémy se spánkem. Není tedy divu, že jsou doplňky stravy na spaní tak oblíbené a běžně užívané.

Na trhu jich najdete mnoho, takže výběr může být obtížný. Z tohoto důvodu byl vytvořen žebříček, který Vám usnadní rozhodování. Po dlouhém reaserchu jsme vybrali 5 nejčastěji doporučovaných a popisovaných produktů, které mají také mnoho vysokých hodnocení a pozitivních recenzí na internetu.

Zde jsou nejlepší melatoninové doplňky, které byly testovány a vyhodnoceny:

  • och!Tomi: Super Sleep;
  • Vicks: ZZZQuil;
  • Sanofi: Novanoc;
  • Swanson: Melatonin Sleep Support;
  • SFD Nutrition.

Jedná se o přípravky obsahující melatonin, které jsou běžně dostupné a levné – stojí od několika do několika desítek zlotých (nejlépe je však přepočítat cenu na denní porci). Který z těchto přípravků si získal srdce našich uživatelek?


Které tablety na spaní (nebo želé) jsou nejlepší? Názory a testy redakce

Dnes má mnoho lidí problémy se spánkem. Proto bylo snadné najít ochotné testery. Všichni byli rozděleni do 5 skupin, z nichž každá používala jiný přípravek. Testy trvaly měsíc (pokud produkt nedošel dříve).

Testující napsaly krátké recenze produktů. Hodnotili je také ve 4 různých kategoriích, aby se k tématu přiblížili z každé strany:

  • intenzita působení;
  • cena;
  • účinnost;
  • složení.

Výrobek v každé kategorii může získat 1 až 10 bodů. Dívky věnovaly pozornost mimo jiné také formě (tablety, želé), chuti (v případě želé) a konkrétní dávce melatoninu. Co se ukázalo jako nejlépe hodnocená volba pro spánek? Nezapomeňte, že účinky doplňků jsou velmi subjektivní otázkou.


Zde jsou nejlepší doplňky stravy pro spánek: výsledky


Dobré tablety na spaní (nebo želé) jsou cestou, jak se konečně pořádně vyspat. Produkt číslo 1 v žebříčku získal celkem 9,7 bodů z 10, z toho 10/10 v nejdůležitější kategorii "intenzita působení". Stojí za to vybrat si nejlépe hodnocený doplněk stravy na spaní? Názor na tento produkt mluví sám za sebe:

"Naši testeři byli okouzleni účinkem, stačí 1 porce [slovo změněno tak, aby nenaznačovalo podobu výrobku – půl hodiny před spaním a navíc balení stačí pro 60 dní používání".

Chcete zjistit, jaké jsou výhody a nevýhody konkrétních produktů?

Autor:

Autor: Anna Nováková - Co na spánek?  | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.