Žebříček kosmetiky pro vypadávání vlasů u žen – nejlepší kosmetika pro vypadávání vlasů u žen v roce 2023

Šampon proti vypadávání vlasů u žen může pomoci, když si všimnete nadměrného vypadávání vlasů. Pokud stav není způsoben onemocněním, správný šampon proti vypadávání vlasů pro ženy může přinést skvělé výsledky. Při rozhodování o šamponu, který stimuluje růst vlasů, věnujte pozornost složení a účinku. Je dobré vybírat produkty s přírodními složkami, jako jsou oleje a rostlinné extrakty, které vlasy vyživují a posilují. Je lepší vyhnout se šamponům se silikony a sulfáty, které mohou dráždit pokožku hlavy a oslabovat vlasy. Šampon by měl být jemný a jemný, aby vlasy nevysušoval. Testovali jsme oblíbené šampony pro růst vlasů. Pozornost jsme věnovali těm, které účinně inhibují vypadávání vlasů a stimulují jejich růst, aniž by je zatěžovaly. Podívejte se na náš žebříček a vyberte si ten nejlepší šampon proti vypadávání vlasů!

Nejlepší kosmetika pro vypadávání vlasů u žen – recenze

Halier, Fortesse, sada šamponů a kondicionérů pro růst vlasů

Snížení prolapsu 9.9
Růst vlasů 9.7
Cena 8.7
Efektivita 9.8
Konzistence 9.6
Zápach 9.2
Složení 10
Průměrné hodnocení: 4.78, 2807 hlasů

Text redakce:

Specialitou značky Halier je profesionální kosmetika pro péči o vlasy, která se vyznačuje mimořádnou účinností a recepturami založenými na přírodních složkách 🌿. Šampon a kondicionér Halier Fortesse ocenily naše testerky, které byly nadšené jejich fenomenálním účinkem 😍. Šampon účinně čistí pokožku hlavy a vlasy a neobsahuje SLS. Díky svému jedinečnému složení posiluje Advanced Hair Booster™ vlasové kořínky, zabraňuje třepení konečků a zlepšuje stav pokožky hlavy. Šampon Fortesse obsahuje přírodní extrakt z přesličky, který zabraňuje vypadávání vlasů a činí je pružnějšími 👩🏻‍. Biotin navíc zvětšuje objem a extrakt z plodů saw palmetto podporuje pokožku hlavy. Tento šampon nezatěžuje vlasy, je velmi účinný a byl dermatologicky testován, díky čemuž je bezpečný a nezpůsobuje podráždění ani alergie 👍. Kondicionér na vlasy Halier Fortesse naopak obsahuje extrakt z islandského mechu, extrakt z plodů maliny a posilující arganový olej. Toto jedinečné složení působí na poškozené prameny a posiluje je, aby byly zdravější a lesklejší 💖. Díky kombinaci dvou účinných a bezpečných receptur se sada Halier zaslouženě umístila na prvním místě! 👏👏👏

Výhody

Halier, Fortesse, sada šamponů a kondicionérů pro růst vlasů

 • stimulace růstu vlasů
 • snížení prolapsu
 • Zesílení pásem
 • synergické působení dvou vzorců
 • Vitamíny a minerály
 • extrakt z přesličky rolní
 • Extrakt ze Saw Palmetto
 • Péče o pokožku hlavy

Nevýhody

Halier, Fortesse, sada šamponů a kondicionérů pro růst vlasů

 • k dispozici pouze v aplikaci nebo na webu Nutridome

Kérastase Genesis, sada, která zabraňuje ztrátě hustoty a lámání

Snížení prolapsu 8.5
Růst vlasů 8.4
Cena 4.3
Efektivita 8.2
Konzistence 9.2
Zápach 9.2
Složení 7.8
Průměrné hodnocení: 3.97, 1604 hlasů

Text redakce:

Kérastase Genesis, sada zabraňující ztrátě hutnosti a lámavosti Kerastase Genesis je sada kosmetiky určená k péči o tenké vlasy, které jsou problémem vypadávání a lámavosti vlasů. Testující dámy kladně hodnotí účinky kosmetiky, která vlasy posiluje a vyživuje 👩🏻‍. Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo účinně čistí a posiluje vlasy, aniž by způsoboval pocit tíhy v účesu. Na druhou stranu kondicionér Kérastase Genesis Fondant Renforçateur s krémovou konzistencí vyživuje a regeneruje vlasová vlákna a zabraňuje lámání 💪. Obsahuje kombinaci kmenových buněk protěže alpské a kořene zázvoru, které výrazně zvyšují odolnost vlasů po jejich délkách, což má za následek hustší, silnější, zdravější a lesklejší vlasy. Bohužel tato kosmetika může z dlouhodobého hlediska vysušovat pokožku hlavy 😬 a je velmi, velmi drahá 💰. Testeři také upozornili na objemné uzavření obalu, které se velmi rychle přestane zavírat 👎. Kerastase Genesis je dobrá sada, ale za ty peníze to nestojí.

Výhody

Kérastase Genesis, sada, která zabraňuje ztrátě hustoty a lámání

 • dobrý účinek na posílení vlasů
 • znatelné snížení vypadávání vlasů
 • Vytříbené receptury

Nevýhody

Kérastase Genesis, sada, která zabraňuje ztrátě hustoty a lámání

 • Kompozice jsou založeny na syntetických přísadách
 • velmi vysoká cena
 • Nepraktické balení
 • špatný poměr cena/kvalita

Dermedic, Capilarte, šampon stimulující růst vlasů

Snížení prolapsu 8.2
Růst vlasů 8.2
Cena 8.3
Efektivita 6.4
Konzistence 8.1
Zápach 8.2
Složení 7.7
Průměrné hodnocení: 3.94, 1003 hlasů

Text redakce:

Dermedic Capilarte je řada produktů vlasové péče určených k posílení vlasů a stimulaci jejich růstu. Testeři chválili šampon Dermedic Capilarte Shampoo Hair Growth Stimul Treatment pro jeho jemnost a zklidňující vlastnosti a podráždění nezaznamenali ani ti, kteří mají citlivou pokožku hlavy 🙂. Extrakt z kmenových buněk plodů jablek zpomaluje stárnutí vlasového stonku a folikulů a zlepšuje jejich prokrvení. Účinek posílení vlasů je patrný u většiny testovaných. Tento šampon neobsahuje SLS, což má pozitivní vliv na stav pokožky. Přestože je složení šamponu syntetické 🧪, funguje poměrně efektivně a bezpečně. Šampon má bohužel tendenci vlasy zacuchat a je středně účinný, což způsobuje, že se lahvička 😬 i přes svou velkou kapacitu rychleji opotřebovává 😓.

Výhody

Dermedic, Capilarte, šampon stimulující růst vlasů

 • žádná SLS
 • učinně myje
 • nedráždí

Nevýhody

Dermedic, Capilarte, šampon stimulující růst vlasů

 • chemické složení
 • průměrný účinek
 • může zacuchat vlasy

Pharmaceris H-Stimupurin, šampon pro stimulaci růstu vlasů

Snížení prolapsu 8.3
Růst vlasů 7.7
Cena 8.1
Efektivita 8
Konzistence 8.3
Zápach 8.3
Složení 5.4
Průměrné hodnocení: 3.87, 668 hlasů

Text redakce:

Pharmaceris H-Stimupurin je specializovaný šampon, který pomáhá bojovat proti problémům s vypadáváním vlasů způsobeným různými faktory, včetně genetických a hormonálních faktorů. Jedinečná kombinace přírodního růstového faktoru FGF a kofeinu účinně působí na buněčné úrovni, stimuluje růst vlasů a inhibuje proces vypadávání vlasů 💪. Šampon navíc obsahuje kondicionační složky, které obnovují fyziologickou rovnováhu pokožky hlavy a posilují vlasy. Naši testeři nebyli ohromeni výkonem šamponu Pharmaceris. Někteří ze skupiny nezaznamenali účinek zrychleného růstu vlasů, i když to bylo viditelně menší vypadávání vlasů. Šampon má bohužel dlouhé, syntetické složení, může vysušovat pokožku hlavy a ztěžovat rozčesávání 🧪. Někteří uživatelé si také všimli mírného účinku stimulace růstu vlasů 🤨.

Výhody

Pharmaceris H-Stimupurin, šampon pro stimulaci růstu vlasů

 • žádné podráždění
 • dobrý účinek
 • snížení vypadávání vlasů

Nevýhody

Pharmaceris H-Stimupurin, šampon pro stimulaci růstu vlasů

 • dlouhé, syntetické složení
 • může vysušovat pokožku hlavy
 • ztěžuje česání
 • PEG v sestavě

Farmona, Radical Strengthening Kit (šampon, kondicionér, sérum)

Snížení prolapsu 7.4
Růst vlasů 7
Cena 9.8
Efektivita 8.5
Konzistence 7.6
Zápach 7.2
Složení 6
Průměrné hodnocení: 3.82, 468 hlasů

Text redakce:

V portfoliu společnosti Farmona najdete řadu přípravků určených k posílení vlasů, snížení jejich vypadávání a stimulaci jejich rychlejšího růstu. Radical linie je propagována jako nejúčinnější. Rozhodli jsme se pro Radical Strengthening Kit, který obsahuje šampon, kondicionér a sérum na posílení vlasů. Naši testeři si ověřili, jak sada funguje v praxi. Pochvalu si zaslouží především výkon 👍. K umytí vlasů stačí i malé množství šamponu a kondicionéru a cena sady je atraktivní. Bohužel po něm nenásleduje vysoká účinnost. Ve složení najdeme mimo jiné SLS 🧪. Naši testeři poukázali na to, že pokožka hlavy byla suchá a vlasy zacuchané 😞. Účinek posílení a snížení vypadávání vlasů není příliš silný. Nejlépe fungoval kondicionér, který v některých případech napomáhal tvorbě dětských vlásků, takže pokud uvažujete o kosmetice Radical, je lepší na ni vsadit 😉.

Výhody

Farmona, Radical Strengthening Kit (šampon, kondicionér, sérum)

 • nízká cena
 • dostupnost

Nevýhody

Farmona, Radical Strengthening Kit (šampon, kondicionér, sérum)

 • Docela špatný výkon
 • SLS ve složení
 • obsahuje vonné přísady

Autor:

Autor: Petra Nováková - Žebříček kosmetiky pro vypadávání vlasů u žen – nejlepší kosmetika pro vypadávání vlasů u žen v roce 2023

Petra Nováková

Kategorie: Kosmetika

Žebříček kosmetiky pro vypadávání vlasů u žen – nejlepší kosmetika pro vypadávání vlasů u žen v roce 2023 Žebříček kosmetiky pro vypadávání vlasů u žen – nejlepší kosmetika pro vypadávání vlasů u žen v roce 2023 Žebříček kosmetiky pro vypadávání vlasů u žen – nejlepší kosmetika pro vypadávání vlasů u žen v roce 2023 Žebříček kosmetiky pro vypadávání vlasů u žen – nejlepší kosmetika pro vypadávání vlasů u žen v roce 2023 Žebříček kosmetiky pro vypadávání vlasů u žen – nejlepší kosmetika pro vypadávání vlasů u žen v roce 2023
4.88

Průměrné hodnocení: 4.88

8421 hlasů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.