Co si vybrat na strie? Redakce testuje nejlepší přípravky

Zajímá Vás, co si vybrat na strie? Objevte top 5 produktů podle redakce a vyberte si nejlepší produkt na strie

Ale který přípravek bude nejlepší? Naši redaktoři sestavili žebříček, který Vám pomůže se rozhodnout – toto je seznam. Zajímá Vás, jaké jsou výsledky? Přečtěte si více! Těhotenství, puberta, výkyvy váhy, hormonální změny... To jsou nejčastější příčiny vzniku strií. "Tygří pruhy" se obvykle objevují na břiše, prsou, stehnech a hýždích, ale také například pod koleny. Chcete snížit viditelnost stávajících strií nebo zabránit vzniku nových? Naše redakce pro Vás připravila speciální žebříček top 5 nejlepších produktů na strie. Jedná se především o kosmetiku určenou pro maminky a těhotné ženy – podívejte se, která se osvědčila jako nejúčinnější!


Mise: najít nejlepší přípravek na strie

Strie jsou velmi častou estetickou vadou – mají je ženy i muži. "Tygří pruhy" jsou obvykle spojeny s nadměrným napínáním kůže, například v těhotenství. Není divu, že na trhu najdete tolik kosmetických přípravků určených právě k boji proti tomuto problému. Co bude nejlépe fungovat pro strie?

V redakci jsme provedli důkladný průzkum, abychom Vám mohli přinést pouze kvalitní přípravky na strie. Jedná se o krémy a oleje, které jsou na internetu velmi populární a nejčastěji zmiňované, například na fórech nebo v různých skupinách. Kromě toho mají mnoho pozitivních recenzí a vysoké hodnocení (m.in. v katalozích kosmetiky, obchodech nebo na srovnávačích cen). Jsou také snadno dostupné (kromě jednoho, jak uvidíte později) a cenově dostupné.

V našich testech jsme vzali v úvahu:

 • Lili&Mu: olej na strie na břiše, stehnech a prsou;
 • Pierre Fabre Elancyl: krém proti striím pro těhotné ženy;
 • Mustela: Maternite krém proti striím;
 • Ziaja: Mamma Mia, krém proti striím;
 • Bio-Oil: olej pro péči o pleť.

Který z těchto produktů se ukázal jako nejlepší? Musíme přiznat, že výběr byl těžký, protože jsme testovali pouze kvalitní oleje a dobré krémy proti striím!

Jaký je nejlepší přípravek na strie? Názory a testy redakce

V případě tohoto testu došlo k poněkud neobvyklé situaci. Přestože je v žebříčku uvedeno 5 vhodných kosmetických přípravků na strie, jeden z nich... nebyl vůbec testován. Ukázalo se, že ačkoli se jedná o populární přípravek na internetu, nelze jej prodávat v oficiální distribuci!

Úryvek z hodnocení trochu poodkrývá roušku tajemství: "Začněme důvodem stažení výrobku z trhu – vyplývá z nařízení Evropské komise, které zakazuje prodej výrobků s obsahem MIT (Methylisothiazolinone) nad 15 ppm 😲. Tato látka je alergenní konzervační látka, která způsobuje alergické reakce."

Jak tedy testy vypadaly? Redakce vyzvala těhotné ženy a mladé matky, aby výrobky vyzkoušely. Byly rozděleny do čtyř různých skupin, z nichž každé byl náhodně přidělen jeden přípravek k testování. Poslední výrobek (stažený z oficiální distribuce) byl hodnocen na základě online recenzí a informací od výrobce.


Jak dlouho testy trvaly? Každá dívka použila krém nebo olej podle pokynů na obalu – do poslední kapky! Pak přišel okamžik pravdy, tj. hodnocení od 1 do 10 podle sedmi kritérií:

 • hydratace;
 • prevence strií;
 • redukce strií;
 • cena;
 • účinnost;
 • žádné podráždění;
 • složení.

Každý přípravek byl posuzován komplexně – nejen z hlediska účinnosti, ale také z hlediska bezpečnosti použití. Vždyť během těhotenství je třeba věnovat zvláštní péči sobě i svému miminku! Testující braly v úvahu mimo jiné také vůni, možnost použití k masáži nebo případné skvrny na oblečení.


Zde jsou nejlepší produkty na strie: výsledky
Co používat na strie? Tento žebříček ukazuje, že na trhu najdete spoustu dobrých přípravků! Jeden z nich však vyniká – celkově získal až 9,86/10 bodů! Číslo 2 má téměř o 2 body méně (tj. 7,87/10).

V recenzi vedoucího žebříčku se mimo jiné dočtete, že: "[...] je ideálním řešením pro všechny ženy, které trápí strie a chtějí o svou pokožku bezpečně pečovat ✨".

Podívejte se na >a title="Žebříček najlepszych produktów na rozstępy" href=""> žebříček nejlepších produktů na strie

Autor:

Autor: Anna Nováková - Co si vybrat na strie? | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.