Jak si vybělit zuby? Redakce testuje nejlepší produkty na bělení zubů

Sníte o bílých zubech? Zajímá Vás, zda je možné zlepšit odstín Vašeho úsměvu bez návštěvy zubaře a nákladných zákroků? Ukazuje se, že dobrý produkt na bělení zubů účinně rozjasňuje úsměv a zároveň působí přirozeně a bezpečně.

>a title="Čím wybielić zęby w domu?" href="">Čím si mohu vybělit zuby doma? Zkontrolovali jsme to pro Vás! Naši testeři používali prášky, pasty a bělící systémy. Který produkt funguje nejlépe? Výsledky jsou překvapivé!


Mise: najít nejlepší produkt na bělení zubů

Jak si vybělit zuby? Trh s produkty pro rozjasnění úsměvu neustále roste. Existují pasty, prášky, tekutiny i celé bělící systémy. Některé z nich vyžadují poměrně složité postupy a jiné jsou jednoduše produkty pro rychlé použití. V našem žebříčku testeři posuzovali 5 různých přípravků (v náhodném pořadí):

  • Smilebite: bělící prášek na zuby s kokosovým uhlím;
  • OPALESCENCE: Whitening Cool Mint bělící zubní pasta;
  • Blanx: White Shock intenzivní bělící systém + Blanx LED Bite;
  • Bílá perla: 10denní systém, 3-fázová receptura;
  • UltraBlanc: Bělící zubní pasta s aktivním uhlím.

Jedná se o produkty, o kterých si můžete přečíst téměř na každém fóru o kráse a krásných zubech. Jsou také často zmiňovány ve skupinách na Facebooku. Kromě toho mají desítky nebo stovky pozitivních recenzí na internetu – na stránkách obchodů nebo srovnávačů cen. Jsou také vysoce hodnoceny uživatelkami (hodnocení 4.2 nebo vyšší). A co je nejlepší... stojí méně než 100 PLN. Proto jsme pro testování vybrali právě tyto přípravky a sestavili z nich žebříček top 5!

Jak si vybělit zuby? Recenze nejlépe hodnoceného produktu Vám jistě pomohou při výběru: "Stačí 2–3 ošetření týdně a výsledky jsou ohromující!" (výňatek z recenze).


Jak si vybělit zuby? Testy a názor redakce

Jedná se o jeden z nejzajímavějších testů, které se nám podařilo provést. Abychom vybrali nejlepší produkt na bělení zubů byli naši testeři rozděleni do 5 různých skupin. To vše proto, aby každý výrobek vyzkoušel určitý počet testerek. Díky tomu bylo mnohem snazší zjistit účinky a připsat je přípravku. Testy trvaly 14 dní (pokud výrobce nestanovil jinak).

Později každá dívka vyplnila dotazník a zhodnotila účinek přípravku. Záleželo na všem, především na subjektivních výhodách a nevýhodách daného produktu. V průzkumu byly jednotlivé přípravky hodnoceny na stupnici od 1 do 10, přičemž jedna znamenala "velmi špatný" a 10 "senzační". Hodnocení bylo zařazeno do 5 kategorií. Jednalo se o:

  • intenzitu bělení;
  • cena;
  • chuť;
  • účinnost;
  • složení.

Kromě toho testující často věnovali pozornost mimo jiné ochraně proti zubnímu kazu, způsobu a obtížnosti aplikace a také možnému podráždění. Přestože boj byl nelítostný, podařilo se nám vybrat jeden nejlepší produkt!


Zde je nejlepší produkt na bělení zubů: výsledky


Který výrobek zvítězil? Co se vyplatí používat? Čím si bělit zuby? Recenze našich testerů jasně ukazují, který přípravek fungoval nejlépe. Top 1 v žebříčku získal v každé kategorii průměrný počet bodů 9 a více, celkem 9,58 bodu!

Všechny výrobky v žebříčku jsou samozřejmě dobré (jinak by nebyly testovány), ale jeden z nich obzvlášť vyniká. Chcete vědět, který? Podívejte se na žebříček nejlepších produktů pro bělení zubů a přečtěte si podrobné recenze těchto pěti produktů. Vyberte si ten nejúčinnější a těšte se z krásného úsměvu!

Podívejte se na náš >a title="Žebříček najlepszych preparatów do wybielania zębów" href=""> nejlepších produktů na bělení zubů >>

Autor:

Autor: Anna Nováková - Jak si vybělit zuby? | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.