Jaké doplňky stravy na vlasy zvolit? Redakce testuje tablety a želé

Trápí Vás suché, lámavé a vypadající vlasy? Vyzkoušejte dobré tablety na vlasy nebo doplňky stravy ve formě želé. Jejich složení je navrženo tak, aby podporovalo růst a vzhled pramenů – díky látkám, jako je biotin, křemík, zinek a mnoho dalších.

Jen doplňky stravy na vlasy zvolit? Naše redakce otestovala 5 doporučených přípravků. Podívejte se na výsledky a zjistěte výhody a nevýhody testovaných produktů!


Mise: najít nejlepší doplňky stravy na vlasy

Tablety, kapsle, oleje, želé, suspenze... Můžete se ztratit – na trhu najdete spoustu dobrých doplňků stravy na vlasy! Liší se nejen formou, ale i složením, obsahem účinných látek, cenou nebo intenzitou účinku. Obvykle mají ve svém složení vitaminy a minerály podporující vzhled – jejich účelem je doplnit nedostatky. Které doplňky stravy na vlasy zvolit?

Naši testeři otestovali 5 různých přípravků. Volba padla na produkty, které jsou snadno dostupné a velmi oblíbené mezi uživatelkami internetu – na fórech a ve skupinách. Kromě toho mají desítky nebo dokonce stovky recenzí a vysoké hodnocení. 4,6 z 5 hvězdiček je minimum! Pro tyto testy jsme však zvolili přípravky s odlišným složením. To usnadnilo porovnání účinnosti jednotlivých produktů.

V žebříčku najdete (náhodné pořadí):

  • Oh!Tomi: Super Hair, doplněk stravy v želé;
  • Hair Care Panda: doplněk stravy v želé;
  • Colfarm: Maxi Krzem, doplněk stravy;
  • Solgar: doplněk stravy pro vlasy, kůži, nehty;
  • Doppelherz: Aktiv na vlasy a nehty + přeslička, doplněk stravy.

Který z těchto produktů zvítězil – subjektivně se ukázal jako nejúčinnější? Byl to nejdražší přípravek (za více než 100 zlotých) nebo možná nejlevnější (za pár zlotých)?


Jaký je nejlepší doplněk stravy na vlasy? Názory a testy redakce

Každý produkt může v závislosti na organismu působit velmi odlišně – to platí zejména pro doplňky stravy. V tomto případě jsou důležité také faktory, jako jsou možné nedostatky, strava nebo životní styl. Je však možné stanovit obecný trend, který víceméně ukazuje účinnost jednotlivých přípravků.

Tak tomu bylo i v našem případě. Testy trvaly přibližně 3 měsíce. Každý produkt používala jiná skupina uživatelek. Dívky zaznamenávaly své názory během léčby i po ní. Poslední fází byl průzkum, ve kterém bylo možné každý doplněk ohodnotit na stupnici od 1 do 10 (1 – velmi špatný, 10 – senzační).

Hodnoceny byly 4 různé kategorie:

  • intenzita působení;
  • cena;
  • obsah vitamínů a minerálních látek;
  • složení.

Výrobek v každé kategorii může získat 1 až 10 bodů. Dívky věnovaly pozornost mimo jiné také formě (tablety, želé), chuti (v případě želé) a konkrétní dávce melatoninu. Co se ukázalo jako nejlépe hodnocená volba pro spánek? Nezapomeňte, že účinky doplňků jsou velmi subjektivní otázkou.

Jak to dopadlo? Který přípravek se stál lídrem žebříčku?


Zde jsou nejlepší doplňky na vlasy: výsledky


Které tablety na vlasy si vybrat? Nebo jsou lepší ty ve formě želé? Recenze produktu číslo 1 v našem žebříčku začíná slovy "[...] ukradl naše srdce od začátku testů 😍". Může být snadné odhadnout, o jaký typ doplňků se jedná!

Lídr získal 9,7/10 bodů. Testujícím se líbilo zejména rozmanité složení, vysoká dávka účinných látek v jedné dávce a příznivá cena.

Jak byly jednotlivé přípravky hodnoceny? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Autor:

Autor: Anna Nováková - Jaké doplňky stravy na vlasy zvolit? | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.