Jakou kosmetiku na celulitidu si vybrat? Redakce testuje nejlepší kosmetiku proti celulitidě

Máte celulitidu na nohou a hýždích? Hledáte produkt, díky kterému bude Vaše pokožka hladší, hydratovanější a pevnější? Chcete účinně bojovat s pomerančovou kůrou? Vyberte si kvalitní kosmetiku na celulitidu – pleťové mléko, sérum nebo koncentrát. Takový přípravek podporuje boj za hladkou pokožku díky správně vybraným aktivním složkám.

Jen >a title="Jaká kosmetyki na cellulit?" href="">jaká kosmetika na cellulitidu je nejlepší? Co si vybrat, když je na trhu tolik různých produktů? Naši redaktoři pro Vás otestovali top 5 produktů! Zjistěte, která kosmetika byla hodnocena a která se ukázala jako nejlepší!


Mise: najít nejlepší kosmetiku na celulitidu

Celulitida je přirozený stav pokožky, takže s ní nemusíte vůbec bojovat. Mnoho žen ji však stále považuje za vadu a snaží se epidermis různými způsoby vyhladit. Kromě fyzické aktivity, zdravější stravy a pití vody je vhodné doplnit péči o kvalitní anticelulitidní kosmetiku. Jejich cílem je stimulovat krevní oběh, hydrataci a zpevnit pokožku, a tím snížit výskyt pomerančové kůže.

Abychom Vám pomohli vybrat nejlepší kosmetiku na celulitidu, redakce otestovala 5 různých produktů. Jedná se o známé, oblíbené a snadno dostupné přípravky v různých formách: balzámy, séra, koncentráty. V žebříčku najdete (náhodné pořadí):

 • Celloo: tělové mléko proti celulitidě s avokádem, zázvorem a kofeinem Ready to show off;
 • BingoSpa: 100% koncentrát skořice a kofeinu s koenzymem Q10;
 • Tołpa: noční turbo krém proti celulitidě;
 • Elancyl: Slim Design Noční krém proti celulitidě;
 • Eveline: 4D Slim Extreme superkoncentrované noční sérum proti celulitidě.

Proč právě tyto produkty? Je to jednoduché – nejenže jsou často doporučovány na různých fórech, ale mají také mnoho recenzí a vysoké hodnocení na srovnávačích cen nebo v internetových obchodech. Je vidět, že je ženy používají rády a často! Jedná se pravděpodobně o nejlepší anticelulitidní kosmetiku na trhu.

Vybrané přípravky se pohybují v různých cenách: nejlevnější si můžete koupit za tucet zlotých a nejdražší za více než 100. Nicméně ceny nejsou nijak přemrštěné, takže se jedná o kosmetiku téměř pro každou kapsu.


Jaká je nejlepší kosmetika na celulitidu? Názory a testy redakce

Pravdou je, že jsme k testování vybrali opravdu špičkové a nejoblíbenější přípravky – jinými slovy nejlepší kosmetiku proti celulitidě. Celá redakce byla proto na výsledky velmi zvědavá! Aby byly testy co nejobjektivnější, testovala každý výrobek jiná skupina. Tímto způsobem bylo mnohem snazší vyhodnotit účinky (zejména proto, že žádná z testujících nepoužívala v posledních několika měsících přípravky proti celulitidě).

Test trval měsíc, i když ne každý kosmetický přípravek byl používán tak dlouho – jeden z nich by měl být použit jako 2týdenní léčba. Každý testující používal přidělený přípravek podle pokynů na obalu (např. denně nebo jednou za několik dní).

Poslední fází bylo vyplnění dotazníku. Dívky v něm popisovaly své zkušenosti s kosmetikou a hodnotily výrobek v 7 různých kategoriích, aby k tématu přistupovaly co nejobjektivněji. Hodnocení se týkalo:

 • intenzita působení;
 • cena;
 • snadnosti aplikace;
 • vůně;
 • účinnost;
 • konzistence;
 • složení.

V každé z těchto kategorií může produkt získat od 1 do 10 bodů, přičemž 1 znamená velmi špatný a 10 – senzační. Který produkt se ukázal jako nejlepší?


Zde je nejlepší kosmetika proti celulitidě: výsledky


Podařilo se Vám vybrat u nejlepší anticelulitidní kosmetiku? Recenze produktu číslo 1 obsahuje slova: "Naši testeři byli ohromeni skvělými výsledky 😍". Zdá se, že je vynikajícím přípravkem! Uživatelé si oblíbily nejen rychlé výsledky péče, ale také přírodní složky a snadnou aplikaci.

Nejlepší kosmetika na celulitidu podle našeho žebříčku získala téměř 10/10, přesněji řečeno – až 9,77 bodu. To je skvělý výsledek. Tím spíše, že výrobek číslo 2 má celkové hodnocení 7,87, což je téměř o 2 body méně.

Chcete se podívat na přesný seznam produktů? Prohlédněte si žebříček nejlepší kosmetiky na celulitidu a zjistěte výhody a nevýhody jednotlivých produktů. Vyberte si krém, sérum nebo koncentrát, který Vám pomůže účinně bojovat s celulitidou.

Podívejte se na náš >a title="Žebříček najlepszych kosmetyków na cellulit" href=""> žebříček nejlepší kosmetiky na celulitidu

Autor:

Autor: Anna Nováková - Jakou kosmetiku na celulitidu si vybrat? | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.