Jaký kondicionér na obočí zvolit? Redakce testuje nejlepší kondicionéry na obočí

Sníte o hustém obočí? Chcete doplnit nedostatky, např. po nešikovné stylizaci? Nebo Vám snad vlasy rostou velmi pomalu, jsou řídké a krátké? Existuje řešení: dobrý kondicionér na obočí! Tento účinný přípravek urychluje růst vlasů, zahušťuje je, posiluje a hydratuje. Díky tomu je obočí opravdu výrazné a snadněji se upravuje.

Jen jaký kondicionér na obočí zvolit? Vždyť na trhu najdete desítky různých produktů... Buďte v klidu!! Naši testeři pro Vás udělali průzkum a pak vyzkoušeli top 5 nejlepších kosmetických přípravků. Zjistěte, který produkt (kondicionér nebo sérum) se stal lídrem žebříčku!


Mise: najít nejlepší kondicionér na obočí

Dříve platilo, že čím více vytrhaných, tím lépe... Dnes je tomu naopak – každý vlas se počítá! Ale co když máte tenké, slabé a řídké obočí (přirozeně nebo z jiných důvodů, např. po špatně provedeném zákroku)?

Sáhněte po dobrém kondicionéru na obočí. Který z nich se vyplatí koupit, abyste rychle viděli výsledky? Netestujte na sobě různé produkty a neutrácejte zbytečně peníze – podívejte se, co vybrali naši testeři! Redakce zvažovala pět různých výrobků s cenami od několika desítek do několika set zlotých (náhodné pořadí):

  • Orphica: posilující kondicionér pro růst obočí s výtažkem z kopřivy a ženšenu Brow;
  • Oceanic: Long4Lashes sérum pro urychlení růstu obočí;
  • Nanolash: Nanobrow kondicionér na obočí;
  • Shiseido: Eyes Full Lash sérum pro urychlení růstu obočí a řas;
  • RevitaLash: RevitaBrow Advanced kondicionér na obočí.

Jak se Vám podařilo vybrat top 5 přípravků? Jedná se o kondicionéry, které jsou v kosmetickém světě velmi dobře známé – vřele doporučovány ve skupinách na FB, na fórech nebo v katalozích krásy. Kromě toho mají vysoké hodnocení a poměrně dost recenzí na srovnávačích cen i v internetových obchodech. Jsou také snadno dostupné, takže si je můžete snadno koupit především online.

Který kondicionér na obočí se osvědčil jako nejlepší? Jde v tomto případě cena ruku v ruce se špičkovou kvalitou? Nebo je lepší se při výběru produktu řídit něčím úplně jiným?


Který kondicionér na obočí je nejlepší? Názory a testy redakce

Tento test se našim uživatelkám velmi líbil. Zejména v některých skupinách byly výsledky tak senzační, že testovaná kosmetika zůstane v domácnostech testujících ještě dlouho!

Dívky byly rozděleny do pěti stejných skupin. Každá skupina používala jiný produkt – což usnadňuje získání objektivních názorů (neexistuje riziko, že vynikající výsledky jsou skutečně spojeny s předchozím produktem). Žádný z testujících navíc nepoužíval podobný kondicionér v předchozích třech měsících. Testy trvaly 2 měsíce (pokud produkt nedošel dříve) a každý kosmetický přípravek byl používán podle pokynů výrobce.

Během používání testující zapsaly své názory. Po skončení testů nastal čas vyplnit krátké dotazníky a uvést nejdůležitější výhody a nevýhody kondicionérů. Stačilo zadat hodnocení v dané kategorii (od 1 – velmi špatný, do 10 – senzační). Hodnocené kategorie byly různorodé:

  • zvýšení hustoty obočí;
  • zhrubnutí obočí;
  • cena produktu;
  • účinnost;
  • žádné podráždění.

Ve svých recenzích testující také zdůraznily způsob aplikace a složení. Dokonce se ukázalo, že jeden z výrobků... se svým složením vůbec neliší od svého protějšku na řasy! Nejedná se tedy o produkt, který by byl skutečně vytvořen s ohledem na obočí, což bylo docela překvapení!


Zde je nejlepší kondicionér na obočí: výsledky


Zajímá Vás, který produkt se osvědčil jako nejlepší kondicionér na obočí? Recenze začíná slovy: "Nesporný lídr našeho žebříčku ❤". To není překvapivé, protože přípravek získal celkově až 9,84/10 bodů. To je senzační výsledek, téměř 10/10!

Jedná se o kondicionér, který kombinuje vysokou účinnost s bezpečným použitím a poměrně nízkou cenou. Chcete znát přesné náklady na výrobek, jeho výhody a nevýhody a celou recenzi? Zajímá Vás, jak přesně jsou hodnoceny nejlepší kondicionéry na obočí? Klikněte na odkaz a podívejte se, jak redaktoři hodnotili jednotlivé produkty. Pečujte o své obočí – ať jsou husté a výrazné!

Autor:

Autor: Anna Nováková - Jaký kondicionér na obočí zvolit? | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.