Jaký oční krém zvolit? Redakce testuje nejlepší oční krémy

Jemná pokožka vyžaduje zvláštní péči. Dobrý oční krém dokáže zázraky – hydratuje, zpevňuje a dokonce redukuje tmavé kruhy nebo otoky. Kromě toho zpevňuje pokožku a odstraňuje jemné linky a vrásky. Který produkt zvolit, aby byl účinný a bezpečný? Koneckonců, na trhu najdete poměrně dost různých přípravků...

Abychom Vám usnadnili výběr, sestavili naši redaktoři žebříček top 5 nejlepších očních krémů. Zjistěte, který přípravek byl pro naše testery nejúčinnější, a vybírejte vědomě!


Mise: najít nejlepší oční krém

Důkladný výzkum, pak 14 dní testování a nakonec recenze a opravdu vášnivé debaty – to byl ve zkratce proces výběru nejlepšího očního krému. Z řady produktů dostupných na trhu jsme vybrali pět různých (v náhodném pořadí):

 • Nutridome: hydratační oční krém proti vráskám a tmavým kruhům s výtažkem z perel;
 • Make Me Bio: oční krém s mučenkou a zeleným čajem;
 • Kiehl's: avokádový oční krém;
 • Fitomed: moje číslo 10 přírodní oční krém proti vráskám;
 • Biotaniqe: terapie hlemýždím slizem, Bioaktivní regenerační krém.

Všechny tyto produkty jsou primárně určeny k hydrataci, rozjasnění a ochraně před vznikem známek stárnutí. Čtyři z nich stojí několik desítek zlotých a jeden několik stovek.

Jak jsme si vybrali dobré oční krémy do žebříčku? Recenze v katalozích a srovnávačích, online recenze uživatelů, počet zmínek na fórech nebo ve skupinách na Facebooku – tyto faktory redakce zohlednila. Testované produkty jsou oblíbené, v kosmetickém světě dobře známé a dobře hodnocené. A navíc snadno dostupné.

Který z nich vyhrál? Brzy to zjistíte. Výňatek z recenze však mluví sám za sebe – jedná se o skutečně výjimečný produkt: "Číslo 1 nemohlo být jiné!".


Jaký oční krém je nejlepší? Recenze a testy redakce

Výběr 5 velmi dobrých očních krémů nebyl snadný. Ukázalo se však, že najít mezi nimi ty nejlepší je opravdová hračka! Číslo 1 v žebříčku získalo až 9,68/10 bodů Jak přesně vypadaly testy?

Každá testující osoba používala každý z pěti krémů – postupně po dobu 14 dnů. Po dvou týdnech pravidelného používání vyplnila krátký dotazník a připravila recenzi s největšími výhodami a nevýhodami daného výrobku. Aby byla zajištěna maximální objektivita, diskuse a výměny připomínek probíhaly až na konci testů. Tím bylo zajištěno, že žádná z dívek nenaznačila názory svých kolegyň.

Testující hodnotily jednotlivé krémy na stupnici od 1 (velmi špatný) do 10 (senzační) v šesti různých kategoriích:

 • intenzita působení;
 • cena;
 • vůně;
 • účinnost;
 • konzistence;
 • složení.

Pozornost věnovaly také několika dalším faktorům: mj. kapacitě balení, možnosti použití pro vegany nebo snadnosti dávkování.

To umožnilo přistoupit k testu co nejkomplexněji – posoudit přípravky z hlediska účinnosti, bezpečnosti a pohodlnosti použití. To Vám umožnilo vybrat opravdu nejlepší oční krém! Který výrobek zvítězil? Ukázal se nejdražší přípravek jako nejlepší?


Zde je nejlepší oční krém: výsledky


Jaký oční krém zvolit? Který produkt účinně hydratuje, působí proti vráskám a pečuje o pleť? V našem žebříčku najdete jen dobré oční krémy ale jeden obzvlášť vyniká. Jeho celkový výsledek je až 9,68 bodu. Číslo 2 má pouze... 7,9 bodu! Rozdíl je skutečně obrovský.

Podívejte se na žebříček nejlepších očních krémů a přečtěte si podrobné recenze našich testerů. Najdete zde také nejdůležitější výhody a nevýhody různých přípravků, což Vám usnadní rozhodování. Vyberte si přípravek, který bude o pokožku citlivého očního okolí opravdu účinně pečovat. Rozjasněte svůj vzhled a užijte si napjatou pleť!

Autor:

Autor: Anna Nováková - Jaký oční krém zvolit? | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *









Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.