Jaký samoopalovací přípravek zvolit? Redakce testuje nejlepší samoopalovací přípravky

Sníte o mírně tmavší pleti jako po dovolené v teplých zemích? Chcete být zároveň v bezpečí, a proto se vyhýbáte ležení na slunci nebo v soláriu?

Vyberte si kvalitní samoopalovací přípravek a užijte si přirozený výsledek bez škodlivých UV paprsků! Pokud stále váháte, který produkt si vybrat – nemusíte vůbec testovat několik různých přípravků. Naši redaktoři to udělali za Vás! Testeři vyzkoušeli top 5 >a title="Nejlepší samoopalacze" href="">nejlepších samoopalovacích přípravků a sestavili žebříček. Zjistěte, která kosmetika vyhrála a udělala na redaktory největší dojem!


Mise: najít nejlepší samoopalovací přípravek

Přestože je trh se samoopalovacími přípravky rozsáhlý, není vůbec snadné vybrat si ideální produkt. Nepříjemný zápach, šmouhy, pruhy, oranžový odstín – to jsou jen některé z problémů, na které si uživatelé stěžují. Abychom Vám usnadnili výběr dobrého samoopalovacího přípravku, redakce svěřila 5 nejlepších produktů do rukou testerů. Při testech jsme zvažovali (v náhodném pořadí):

 • Body Tones: samoopalovací bronzová tělová pěna pro tmavou pleť a rukavice;
 • St. Moriz: Instantní Tanning Mousse samoopalovací pěna;
 • St. Tropez: Samoopalovací pěna;
 • Oh.My! Sunshine JoySun Mousse;
 • Lajuu; samoopalovací přípravek na tělo s formulí anti-ageing.

Proč tato volba? Jedná se o produkty v různých cenách – od cca 20 PLN do více než 120 PLN. Kromě toho jsou všechny populární na internetu: často se o nich píše ve skupinách na Facebooku a na internetových fórech. Co dalšího bylo důležité při výběru dobrého samoopalovacího přípravku? Názory a recenze v obchodech a na srovnávačích cen! Zde je možné dokonale zjistit, zda výrobek funguje. Výsledek byl poměrně překvapivý a produkt číslo 1 v celkovém hodnocení získal až 9,79 bodů z 10 možných!


Který samoopalovací přípravek je nejlepší? Názory a testy redakce

Nejen kvalita výrobku má vliv na to, jak dlouho samoopalovací přípravek vydrží. Vše také závisí na faktorech, jako je úroveň vlhkosti pleti, použité čisticí prostředky a způsob aplikace. Z tohoto důvodu nebyl v tomto testu stanoven maximální časový limit. Každý testující použil postupně všechny produkty – jakmile se předchozí barva zcela smyla.

Dívky mezitím pečlivě zaznamenávaly svá pozorování a také vyplňovaly dotazníky. Abychom nic nenaznačovali, diskuse proběhla až na samém konci. Každý samoopalovací přípravek byl hodnocen v 7 různých kategoriích (na stupnici od 1 do 10):

 • intenzita barvy;
 • cena;
 • snadnosti aplikace;
 • vůně;
 • účinnost;
 • konzistence;
 • složení.

Jedná se o různorodé kategorie, takže bylo možné přistupovat k tématu velmi komplexně. Testující věnovaly pozornost i dalším otázkám, především pruhům a skvrnám (nebo jejich absenci), počtu dostupných odstínů (přece jen ne každá pleť vypadá stejně) a vzhledu opálení (zda je oranžové a velmi umělé).

Díky tomu jsme vybrali nejlepší samoopalovací přípravek – i když je třeba říct, že všechny produkty mají poměrně dost výhod!


Nejlepší samoopalovací přípravek: výsledky


1. místo v žebříčku získalo 9,79/10 bodů. To je hodně, že? V recenzi se mimo jiné dočtete, že: "Opálení [...] je jednotné, a co je nejdůležitější – není oranžové! Má krásný zlatohnědý odstín. ❤".

Tento produkt oslovil zejména ty testující, kteří hledali právě ten přirozený efekt – jako po dovolené! Překvapil také vůní – liší se od standardní vůně tohoto typu přípravku.

Zajímá Vás, který produkt vyhrál? Podívejte se na žebříček nejlepších samoopalovacích přípravků a získejte podrobné recenze pěti nejlepších přípravků! Mnohem rychleji si tak vyberete vhodnou variantu – a získáte přirozené a krásné opálení.

Autor:

Autor: Anna Nováková - Jaký samoopalovací přípravek zvolit? | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.