Jaký šampon proti lupům zvolit? Redakce testuje nejlepší šampony proti lupům

Máte lupy a chcete se jich jednou provždy zbavit? Už Vás nebaví, že máte suchou (a zároveň často mastnou) pokožku hlavy? Přemýšlíte, který produkt zvolit, aby fungoval efektivně, bezpečně a dlouhodobě?

Zkontrolovali jsme to! V našem žebříčku najdete 5 nejlepších šamponů proti lupům – důkladně jsme je otestovali. Podívejte se, co se do seznamu dostalo a který produkt se ukázal být nespornou jedničkou. Zjistěte, jaký šampon proti lupům zvolit!


Mise: najít nejlepší šampon proti lupům

Šampony proti lupům jsou jednou z nejoblíbenějších kategorií na trhu. Není tedy divu, že téměř každá společnost zabývající se péčí o vlasy vydala svůj návrh. Výběr nejlepšího produktu proto není vůbec jednoduchý... Naše redakce si to uvědomuje – a proto jsme se rozhodli vytvořit tento žebříček.

V první fázi bylo vybráno pět produktů k hodnocení. Za tímto účelem redakce procházela internetové obchody, srovnávače cen, katalogy kosmetiky, online fóra a skupiny na Facebooku. Vybrali jsme ty přípravky, které získaly nejvíce zmínek, recenzí a vysokých hodnocení. Jedná se o šampony z drogerie, stejně jako specializovanější šampony. Seznam 5 nejlepších šamponů proti lupům obsahuje (náhodné pořadí):

 • Nutridome: šampon proti lupům s piroctone olaminem pro hydratační účinky;
 • Vichy: Dercos K čisticí šampon proti lupům;
 • Pirolam: šampon proti lupům s vitaminem A + E;
 • Nizoral: léčivý šampon proti lupům;
 • Procter & Gamble: Head & Shoulders šampon proti lupům na vlasy.

Všechny tyto výrobky jsou podle výrobců určeny k účinnému boji proti známkám lupů. Jsou také snadno dostupné a cenově přijatelné (stojí několik desítek zlotých za balení).

Který produkt se ukázal jako nejlepší? Je to jeden z oblíbených šamponů? A co ten specializovanější?


Který šampon proti lupům je nejlepší? Recenze a testy redakce

Lupy postihují ženy i muže. Proto se našeho testu zúčastnili testeři a testerky – podařilo se nám "naverbovat" i několik pánů. Jak vypadaly testy? Pro zajištění maximální objektivity testovala každá skupina jiný produkt. Testy trvaly 30 dní (pokud produkt nedošel dříve). Každý z účastníků se dlouhá léta potýkal s lupy.

Kromě vytvoření recenze a uvedení výhod a nevýhod produktů vyplnili testující muži a ženy krátký dotazník. Tam se hodnotil přípravek na stupnici od 1 do 10, kde 1 znamená "velmi špatný" a 10 – "senzační". Bylo hodnoceno 6 různých kategorií:

 • intenzita působení;
 • cena;
 • vůně;
 • účinnost;
 • konzistence;
 • složení.

To umožnilo komplexní posouzení výkonnosti každého výrobku. Díky tomu jsme vybrali nejlepší přípravek, který je nejen intenzivní, ale také účinný a s dobrým složením!


Zde je nejlepší šampon proti lupům: výsledky


Je třeba říci, že v tomto žebříčku najdete pouze dobré šampony proti lupům. Recenze na nejlepší produkt v žebříčku jsou však jednoznačné! Přípravek, který účastníky nejvíce oslovil, byl popsán takto:

„Díky své super účinnosti, dobrému složení a vysokému výkonu je šampon proti lupům [název] absolutním hitem v našem žebříčku 🤩”.

Produkt číslo 1 získal celkové hodnocení 9,62/10. V nejdůležitější kategorii tj. "intenzita působení" získal až 10/10. O jaký přípravek se jedná? Zjistěte to v našem žebříčku nejlepších šamponů proti lupům. Podívejte se na 5 nejlepších kosmetických přípravků a vyberte si ten, který Vám pomůže rozloučit se s lupy jednou provždy!

Autor:

Autor: Anna Nováková - Jaký šampon proti lupům zvolit? | Recezne-produktu.cz

Anna Nováková

Kategorie: Kosmetika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.