Žebříček doplňků stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství - nejlepší doplněk stravy na vypadávání vlasů po těhotenství 2024

Zdravé a bohaté vlasy jsou symbolem ženskosti a jejich ztráta může způsobit stres, zejména po těhotenství. U mnoha žen dochází k rychlému vypadávání vlasů, které je obzvláště citelné, když vlasy během těhotenství vypadaly jako nikdy předtím. To je způsobeno změnami v hormonální rovnováze, ke kterým dochází během těhotenství a zejména po porodu. Dobrý doplněk proti vypadávání vlasů po těhotenství může mít blahodárný vliv na účes mladé maminky. Bohužel naše každodenní strava často neposkytuje dostatek živin, které by pomohly posílit naše vlasy. Proto jsme pro vás sestavili žebříček doplňků proti vypadávání vlasů, které vám pomohou získat zpět sílu, objem a zdravý vzhled vlasů. Podívejte se na naše doporučení, vyberte si ten nejlepší produkt pro vás a objevte tajemství zdravých a krásných vlasů i po těhotenských hormonálních problémech.

Nejlepší doplňky proti vypadávání vlasů po těhotenství - recenze

Halier, Hairvity, doplněk proti vypadávání vlasů po těhotenství

Zahušťování vlasů 10
Prevence vypadávání vlasů 9.9
Péče o pokožku hlavy 9.7
Cena 8.9
Účinnost 9.5
Žádné vedlejší účinky 10
Složení 9.9
Průměrné hodnocení: 4.85, 1806 hlasů

Text redakce:

Hairvity od Halier je doplněk, který si rozhodně zaslouží pozornost každé ženy, která se potýká s vypadáváním vlasů po těhotenství. Pečlivě sestavené složení s až 20 účinnými látkami ho odlišuje od konkurence 😍. Jedinečnost tohoto produktu potvrzují naši testeři, kteří po několika týdnech pravidelného používání zaznamenali určité zlepšení stavu vlasů - snížení vypadávání vlasů, stejně jako vzhled nových vlasů 💖 . Složení Hairvity obsahuje extrakt z přesličky polní 🌱, kolagen, aminokyseliny, různé vitamíny, železo a biotin - složky, které významně podporují zdraví a vzhled vlasů 😊. Přesná indikace koncentrace jednotlivých složek v tabletách zaručuje, že naše vlasy dostanou přesně to, co potřebují. Výrobek si rozhodně zaslouží první místo na stupních vítězů doplňků pro vypadávání vlasů po těhotenství. Spokojené a výrazně krásnější vlasy našich testerek jsou nejlepším důkazem účinnosti Hairvity 👏👏👏.

Výhody

Halier, Hairvity, doplněk proti vypadávání vlasů po těhotenství

 • doplňuje poptávku po biotinu
 • cenné látky v dobře absorbované formě
 • 5 aminokyselin pro zdravé vlasy
 • standardizovaný extrakt z přesličky polní
 • správná dávka vitamínů a minerálů
 • posiluje vlasy, pokožku a nehty
 • obsahuje kolagen
 • jedno balení vydrží celý měsíc

Nevýhody

Halier, Hairvity, doplněk proti vypadávání vlasů po těhotenství

 • k dostání pouze ve vybraných obchodech, lékárnách nebo v aplikaci Nutridome.

Vitapil Mama, doplněk stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství

Zahušťování vlasů 8.6
Prevence vypadávání vlasů 8.4
Péče o pokožku hlavy 7.9
Cena 7.3
Účinnost 8.1
Žádné vedlejší účinky 8
Složení 8.1
Průměrné hodnocení: 4.03, 1032 hlasů

Text redakce:

Doplněk stravy Vitapil Mama je komplexní podpůrný přípravek pro vlasy a vlasovou pokožku, určený speciálně pro ženy po porodu a v období laktace. Naše testerky ocenily komplexní přístup k vypadávání a oslabení vlasů, který zohledňuje jak vlasový stvol, tak i cibulku nebo mazové žlázy 😊. Díky pečlivě vybraným složkám, jako je biotin, selen, zinek, vitamin B12, kyselina listová, aminokyseliny a extrakt z bambusu 🌿 jsou vlasy silnější, lesklejší a pružnější. Tyto složky navíc pomáhají udržovat zdravou pokožku hlavy. Výrazná složka, komplex AMINQ3®, který kombinuje sirné aminokyseliny a L-lysin, podporuje strukturu a objem vlasů. Přesto má výrobek určité nevýhody. Vysoká cena a nutnost užívání po jídle může být nepraktická a některé složky se zdají být podávány v příliš malých dávkách 😓. Cena je také poměrně vysoká 💰. Přesto je Vitapil Mama vhodným doplňkem stravy, zejména pro kojící matky.

Výhody

Vitapil Mama, doplněk stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství

 • dobrá účinnost
 • posiluje vlasy, pokožku a nehty
 • zinek a aminokyseliny ve složení
 • osvědčený výrobce

Nevýhody

Vitapil Mama, doplněk stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství

 • některé složky v příliš nízkých dávkách
 • se smí užívat pouze s jídlem
 • poměrně vysoká cena

Kerabione Mama, doplněk stravy pro vlasy po těhotenství

Zahušťování vlasů 8.4
Prevence vypadávání vlasů 8.2
Péče o pokožku hlavy 8.1
Cena 7.4
Účinnost 7.6
Žádné vedlejší účinky 7.7
Složení 8.1
Průměrné hodnocení: 3.97, 645 hlasů

Text redakce:

Doplněk stravy Kerabione Mama byl vyvinut pro mladé maminky, které se potýkají s vypadáváním vlasů po těhotenství, a od našich testerek získal pochvalu jako příjemná podpora oslabených vlasů a nehtů 👍. Bohaté složení produktu zahrnuje aminokyseliny (L-methionin, L-cystein), minerály a vitamíny, jako je železo, kyselina listová, jód, vitamíny B, biotin, selen, zinek a měď 🌱 . Tyto složky obsažené ve dvou tabletách podporují zdraví vlasů, nehtů a také pomáhají udržovat normální pigmentaci. Naši testující zaznamenali zlepšení stavu vlasů a nehtů, i když upozorňují, že přípravky s jódem a selenem bude možná nutné konzultovat s endokrinologem 😓. Obsažený přídavek železa je také příliš nízký, pokud došlo k nedostatku tohoto prvku po těhotenství 🤔. Navzdory relativně vysoké ceně je Kerabione Mama solidní volbou pro ženy po těhotenství, které hledají podporu pro vlasy a nehty.

Výhody

Kerabione Mama, doplněk stravy pro vlasy po těhotenství

 • viditelné účinky používání
 • posílení vlasů a zlepšení stavu pokožky
 • mnoho cenných složek

Nevýhody

Kerabione Mama, doplněk stravy pro vlasy po těhotenství

 • poměrně vysoká cena
 • V některých případech může vyžadovat konzultaci s endokrinologem
 • některé složky v příliš nízkých dávkách

Aflofarm, Belissa Intense, doplněk stravy na vlasy

Zahušťování vlasů 8.2
Prevence vypadávání vlasů 8
Péče o pokožku hlavy 7.8
Cena 8.6
Účinnost 7.3
Žádné vedlejší účinky 7.4
Složení 7.2
Průměrné hodnocení: 3.9, 430 hlasů

Text redakce:

Značka Aflofarm, známý farmaceutický výrobce, má v nabídce doplněk stravy Belissa Intense. Volně prodejný doplněk stravy na vlasy, který si spotřebitelé oblíbili 👍. Náš tým jej po několik týdnů pravidelně testoval v naději, že zlepší stav jemných vlasů. Výsledky byly znatelné, ale nelze je označit za průlomové 😓. Výhrady jsou vyvolány nedostatkem standardizace extraktu z přesličky polní, který nemusí mít plný účinek na posílení vlasů a pokožky. Navzdory tomu ve složení Belissa Intense stojí za zmínku vysoká koncentrace vitaminu A a biotinu, i když další složky jsou přítomny v malých množstvích. Závěrem lze říci, že ačkoli Belissa Intense není vyloženě špatným přípravkem, na trhu existují účinnější produkty pro jemné vlasy, a proto se ocitá mimo stupně vítězů 🤔.

Výhody

Aflofarm, Belissa Intense, doplněk stravy na vlasy

 • viditelné účinky používání
 • posílení vlasů a zlepšení stavu pokožky
 • přijatelná cena

Nevýhody

Aflofarm, Belissa Intense, doplněk stravy na vlasy

 • žádná standardizace extraktů
 • mnoho ingrediencí v příliš malé dávce
 • účinky nejsou příliš působivé

Colfarm, Maxi Krzem, doplněk stravy pro vlasy

Zahušťování vlasů 7.8
Prevence vypadávání vlasů 7.6
Péče o pokožku hlavy 7.6
Cena 8.5
Účinnost 7.9
Žádné vedlejší účinky 7.4
Složení 7.2
Průměrné hodnocení: 3.86, 301 hlasů

Text redakce:

Maxi Krzem, výrobek společnosti Colfarm, je vlasový doplněk ve formě tablet. Jeho složení je kombinací biotinu, křemíku , kyseliny pantotenové a přírodních extraktů z přesličky polní a kopřivy 🙂 . Biotin při jeho nedostatku účinně posiluje a vyživuje vlasy. Pozitivní vliv má také přítomnost zinku a selenu, ale podrobný přehled složek ukazuje, že Maxi Krzem obsahuje vysokou dávku standardizovaného křemíku z přesličky rolní. Koncentrace ostatních složek je přitom nízká. Při konzumaci jedné tablety denně pokrývají většinou pouze 25 % denní potřeby. I přes atraktivní cenu 💰, pokud je prioritou vysoká účinnost, doporučujeme sáhnout po jiném doplňku proti vypadávání vlasů po těhotenství 🤔.

Výhody

Colfarm, Maxi Krzem, doplněk stravy pro vlasy

 • nízká cena
 • obsahuje oxid křemičitý
 • výrobce uvádí standardizaci
 • mnoho složek posilujících vlasy

Nevýhody

Colfarm, Maxi Krzem, doplněk stravy pro vlasy

 • množství jednotlivých složek je příliš malé
 • doporučená dávka splňuje pouze 25% denní potřeby
 • pouze 30 kapslí v balení
 • obsahuje PABA – není prokázána účinnost na zlepšení stavu vlasů

Autor:

Autor: Petra Nováková - Žebříček doplňků stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství - nejlepší doplněk stravy na vypadávání vlasů po těhotenství 2024

Petra Nováková

Kategorie: Kosmetika

Žebříček doplňků stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství - nejlepší doplněk stravy na vypadávání vlasů po těhotenství 2024 Žebříček doplňků stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství - nejlepší doplněk stravy na vypadávání vlasů po těhotenství 2024 Žebříček doplňků stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství - nejlepší doplněk stravy na vypadávání vlasů po těhotenství 2024 Žebříček doplňků stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství - nejlepší doplněk stravy na vypadávání vlasů po těhotenství 2024 Žebříček doplňků stravy proti vypadávání vlasů po těhotenství - nejlepší doplněk stravy na vypadávání vlasů po těhotenství 2024
4.59

Průměrné hodnocení: 4.59

5419 hlasů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.