Žebříček houbiček na make-up - nejlepší houbičky na make-up roku 2024

Houbička na make-up dnes patří k potřebným doplňkům v dámské kosmetické tašce. 🩸To vám umožní vytvořit make-up dokonale přizpůsobený pokožce a smíchat make-up s kůží tak, aby se stal neviditelným. Houbičky na make-up, neboli aplikátory či blendery, používají vizážisté, celebrity a influenceři 🤳 Ideální houbička na make-up je vhodná pro nanášení tekutých pudrů i BB krémů či podkladů. Obvykle má asymetrický tvar - užší strana je určena pro aplikaci kosmetiky kolem očí nebo ohýbání nosních laloků a širší strana se používá k aplikaci make-upu na celý obličej a krk. Houbičku lze použít k nanášení přípravku za sucha i za mokra. Houbičky na make-up jsou také produktem, který musíme pravidelně vyměňovat z hygienických 🤔 důvodů Na trhu je k dispozici mnoho různých houbiček na make-up, ale rozhodně se liší kvalitou. V našem žebříčku jsme to vzali v úvahu, stejně jako cenu a dostupnost tohoto příslušenství. Pokud vás zajímá, jak si vybrat dobrou houbu na make-up a co hledat při nákupu, v našem seznamu najdete několik důležitých tipů a nejzajímavějších produktů v této kategorii.

Nejlepší houbičky na make-up – recenze

Nutridome, houbička na make-up

trvanlivost 9.9
Absorpčnost 9.8
Měkkost 9.9
snadné čištění 9.8
Efekt prolnutí 9.9
tvar 9.8
cena 9.7
Průměrné hodnocení: 4.92, 2174 hlasů

Text redakce:

Houbička na make-up NUTRIDOME se vyznačuje jedinečným materiálem, ze kterého je vyrobena – snadno se čistí a je příjemná 🥰 na dotek Mixér neabsorbuje základy, ale pouze pomáhá rovnoměrně rozložit. Tím se také zvyšuje účinnost balení kosmetiky. Houbička na odličování NUTRIDOME je vhodná na mokré i suché použití. Po namočení se zvětšuje. Užší hrot umožňuje přesnou aplikaci - účastníci studie s ním snadno dosáhli i na obtížnější místa, jako jsou křídla nosu nebo oční koutky 👁️🗨️Gąbeczka umožňuje jemné stínování. Dotek odličovací houbičky NUTRIDOME je velmi příjemný, protože materiál je nádherně měkký a neobsahuje latex 👍.

Výhody

Nutridome, houbička na make-up

 • Zkosená špička pro snadnou aplikaci na těžko přístupných místech
 • Snadné čištění
 • neabsorbuje příliš mnoho kosmetiky
 • přijatelná cena
 • umožňuje jemné stínování

Nevýhody

Nutridome, houbička na make-up

 • k dispozici pouze na webových stránkách nebo v aplikaci Nutridome

Real Techniques, Original Collection Base blender, houbička na make-up

trvanlivost 8.1
Absorpčnost 8.8
Měkkost 7.7
snadné čištění 7.9
Efekt prolnutí 7.6
tvar 7.8
cena 7.5
Průměrné hodnocení: 3.96, 1243 hlasů

Text redakce:

Značka Real Techniques je známá především kvalitními kosmetickými štětci, ale v její nabídce nechybí ani blendery. Základní houba ve šťavnaté oranžové barvě 🟠 rozhodně rozveselí kosmetickou tašku. Naši testeři si ho oblíbili pro jeho měkkost a chladivý pocit z dotyku. Tvar houby také umožňuje poměrně vysokou přesnost aplikace. Funguje dobře s jakoukoli metodou aplikace, suchou i mokrou. Cena byla považována za vysokou, zejména proto, že blender musí být rychle nahrazen novým. Plus 👍 za to, že houba na make-up vám umožní získat dobrý dokončovací efekt a docela pěkně se hodí do ruky.

Výhody

Real Techniques, Original Collection Base blender, houbička na make-up

 • jemná struktura houby
 • precizní koncovka
 • dobře padne do ruky

Nevýhody

Real Techniques, Original Collection Base blender, houbička na make-up

 • Rychle se zničí
 • vysoká cena

Notino, Elite Collection, Velvet Make-up Sponge, houbička na make-up

trvanlivost 7.9
Absorpčnost 8.1
Měkkost 7.9
snadné čištění 7.8
Efekt prolnutí 7.9
tvar 7.5
cena 7.1
Průměrné hodnocení: 3.87, 777 hlasů

Text redakce:

Zajímavý blender navrhuje Notino se svou houbou na make-up Elite Collection pokrytou jemným chmýřím. Blender funguje dobře pro mokré aplikace. Jak hodnotili naši testeři, houbička na make-up vám umožní dosáhnout vysokého stupně fúze make-upu s pokožkou. Hůře si však poradí s hutnějšími kosmetickými přípravky, jako jsou pěnové tekutiny 🍧 Recenzenti ocenili, že se mixér dobře drží a s čištěním houbičky po použití nebyly žádné problémy. Cena by mohla být o něco nižší. Mínus také za nepříliš přesnou špičku.

Výhody

Notino, Elite Collection, Velvet Make-up Sponge, houbička na make-up

 • příjemná houbová struktura
 • Make-up dobře zapadne do pokožky.
 • pro mokré i suché použití

Nevýhody

Notino, Elite Collection, Velvet Make-up Sponge, houbička na make-up

 • nepřesná aplikace na těžko přístupných místech
 • poměrně vysoká cena

BeautyBlender, houbička na make-up

trvanlivost 7.9
Absorpčnost 7.8
Měkkost 8.2
snadné čištění 7.2
Efekt prolnutí 8
tvar 7.5
cena 6
Průměrné hodnocení: 3.76, 518 hlasů

Text redakce:

Tradiční růžové vejce od BeautyBlender je jednou z prvních houbiček na make-up, která vstoupila na polský kosmetický trh. Jak naznačuje výrobce, jedná se o houbu určenou především pro mokré použití. Jak potvrdili naši recenzenti, Beautyblender se po navlhčení stává extrémně měkkým 🥰 , což usnadňuje aplikaci a umožňuje poměrně přesné míchání. Materiál, ze kterého je tato houba vyrobena, je podle našich testerů obtížnější čistit než v případě jiných aplikátorů, kosmetika se obtížněji vypláchne 🙁 Nevýhodou je poměrně vysoká cena. Recenzenti také poukázali na to, že tvar houbičky na make-up neumožňuje přesnost při nanášení make-upu na těžko přístupná místa obličeje.

Výhody

BeautyBlender, houbička na make-up

 • příjemný na dotek
 • vhodné pro mokré použití

Nevýhody

BeautyBlender, houbička na make-up

 • Tvar houby neumožňuje přesnou aplikaci
 • vysoká cena
 • obtížné čištění

Donegal, Silicone Make-up Sponge, silikonová houbička na make-up

trvanlivost 7.6
Absorpčnost 8
Měkkost 6
snadné čištění 7.3
Efekt prolnutí 7.3
tvar 7.1
cena 7.2
Průměrné hodnocení: 3.61, 362 hlasů

Text redakce:

Produkt jsme testovali jako alternativní houbu, protože silikon má hladký povrch a ve skutečnosti ne houbovitý 🙂, byli jsme zvědaví, jak by tento typ řešení fungoval pro naše recenzenty. Mezi výhody výrobku patřilo především snadné čištění, houbu je třeba po použití pouze opláchnout vodou. Je také třeba zdůraznit jeho trvanlivost, vydrží o něco déle než klasické blendery. Po několika měsících se silikon bohužel obarví od pigmentů v podkladech. Samotná aplikace podkladové báze s tímto mixérem představovala určité potíže, testerky zaznamenaly šmouhy, mixér se jim zdál příliš tvrdý 😐 Můžete to zkusit jako experiment, ale celkově se nám tato houbička jako produkt nijak zvlášť nepovedla.

Výhody

Donegal, Silicone Make-up Sponge, silikonová houbička na make-up

 • absorbuje málo kosmetiky
 • rychle čistí

Nevýhody

Donegal, Silicone Make-up Sponge, silikonová houbička na make-up

 • zanechává šmouhy
 • příliš tvrdý
 • rychle mění barvu

Autor:

Autor: Petra Nováková - Žebříček houbiček na make-up - nejlepší houbičky na make-up roku 2024

Petra Nováková

Kategorie: Kosmetika

Žebříček houbiček na make-up - nejlepší houbičky na make-up roku 2024 Žebříček houbiček na make-up - nejlepší houbičky na make-up roku 2024 Žebříček houbiček na make-up - nejlepší houbičky na make-up roku 2024 Žebříček houbiček na make-up - nejlepší houbičky na make-up roku 2024 Žebříček houbiček na make-up - nejlepší houbičky na make-up roku 2024
4.19

Průměrné hodnocení: 4.19

6523 hlasů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.