Žebříček mastí na lupénku - nejlepší masti na lupénku 2024

Hydratační mast na lupénku a jiné problémy se suchou kůží je kosmetický přípravek, který může během několika týdnů zlepšit stav a vzhled kůže. Charakteristickým rysem psoriatické pokožky je její suchost a tendence k podráždění, takže při léčbě těchto příznaků budou ideální přípravky určené k hydrataci a mazání pokožky 🧑 ⚕️ Co je třeba vzít v úvahu při výběru masti? Je dobré, že zakoupená kosmetika obsahuje přírodní složky a rostlinné extrakty, které jsou dobrou alternativou steroidů používaných klasicky při léčbě psoriázy. Použití hydratačních mastí pomáhá min. Odstraňte rostoucí epidermis, snižte suchost, zmírněte zánět nebo posilte ochrannou bariéru epidermis. Masti se hodí jak na suchou pokožku, tak na pokožku postiženou ekzémem nebo lupénkou. Důležité je, že tyto typy produktů jsou k dispozici bez 🗒️ lékařského předpisu Podívejte se na náš žebříček nejlepších mastí psoriázy na trhu!

Nejlepší masti na lupénku - recenze

Saint Éternité, konopná mast na lupénku

regenerační účinek 10
Změkčující efekt 9.8
Cena 9
Účinnost 9.6
Konzistence 10
Složení 9.9
Absorpce 9.8
Průměrné hodnocení: 4.87, 2817 hlasů

Text redakce:

Recenzenti jednomyslně hodnotili tuto masti jako nejpříjemnější k použití. Jak uznali, mast na lupénku značky Saint Éternité má především nevtíravou vůni, která není tak silná a "lékárenská" jako u podobných výrobků. Konzistence umožňuje pohodlně pokrýt nemocná nebo změněná místa. Již po několika dnech používání byla pokožka viditelně zjemněná a hydratovaná 💧 Pocit podráždění se znatelně snížil a zrohovatělá místa zmizela. Masť má dobrý protizánětlivý účinek a léčí. Je to díky zajímavě sestavenému přírodnímu složení 🌿, ve kterém se setkává bambucké máslo, zklidňující konopný olej a vitamin E, známý jako vitamin mládí, s mimořádnými regeneračními vlastnostmi. Balení výrobku trvá poměrně dlouho, takže zde masť Saint Eternite získává další body za účinnost.

Výhody

Saint Éternité, konopná mast na lupénku

 • silný regenerační účinek
 • snižuje rohovatění
 • krásná vůně
 • složení s přírodními ingrediencemi
 • optimální konzistence

Nevýhody

Saint Éternité, konopná mast na lupénku

 • k dispozici pouze na webových stránkách nebo v aplikaci Nutridome

CBG, ZEEN by Royal, konopná mast na lupénku

regenerační účinek 8.3
Změkčující efekt 8.2
Cena 7
Účinnost 8.1
Konzistence 8.1
Složení 8
Absorpce 7.9
Průměrné hodnocení: 3.97, 1609 hlasů

Text redakce:

Zjistili jsme, že ZEEN by Royal CBG je kvalitní kosmetika. Tato kompozice, určená pro všechny typy pleti, se postará o své problematické části 👍 Masť vytvořená z veganských ingrediencí dobře zklidňuje jakékoli podráždění. Po krátké době používání poskytuje znatelný účinek stimulace přirozených regeneračních procesů pokožky. Stává se hladší a pevnější. Testeři používali tuto kosmetiku jak bodově, tak ve formě krému pro celé tělo. Jak přiznali, masť zanechává pokožku měkkou a pružnou. Funguje dobře v péči o psoriatickou kůži. Cena masti je však rozhodně příliš vysoká.

Výhody

CBG, ZEEN by Royal, konopná mast na lupénku

 • příjemně voní
 • dobrý hydratační a regenerační účinek pokožky

Nevýhody

CBG, ZEEN by Royal, konopná mast na lupénku

 • vysoká cena
 • zanechává mastnou vrstvu

Cutis, Lupénka, konopná mast na lupénku

regenerační účinek 8.1
Změkčující efekt 8
Cena 7.9
Účinnost 5.9
Konzistence 5.8
Složení 8.6
Absorpce 7.8
Průměrné hodnocení: 3.72, 1006 hlasů

Text redakce:

Třetí místo v našem žebříčku obsadila mast značky Cutis, Psoriáza. Konopný olej obsažený v masti a 20% extrakt CBD z kanabidiolu jsou účinné látky, které dobře podporují každodenní péči o pokožku, včetně té, která je postižena zánětem 🔥 Masť je zvláště indikována pro použití v případě závažnějších kožních lézí, jako je psoriáza nebo atopická dermatitida. Mast podle našich testerů pomohla uklidnit bolest a pálení spojené s kožními onemocněními. Podráždění a zarudnutí se snížilo. Masť byla hodnocena jako dobrá v léčbě podporující léčbu bez 💊 konzistence, produkt zanechává mastnou vrstvu. Recenzenti vyhodnotili vůni jako příliš intenzivní.

Výhody

Cutis, Lupénka, konopná mast na lupénku

 • silný regenerační účinek
 • snížení podráždění

Nevýhody

Cutis, Lupénka, konopná mast na lupénku

 • mnoho konzervačních látek
 • lékárenská vůně
 • špatná absorpce, poskytuje pocit mastnoty

Cannaderm, Konopka mast na velmi suchou pokožku

regenerační účinek 6.6
Změkčující efekt 7.2
Cena 7.6
Účinnost 6.9
Konzistence 6.2
Složení 8
Absorpce 6.4
Průměrné hodnocení: 3.5, 671 hlasů

Text redakce:

Česká značka Cannaderm se specializuje na výrobu kosmetiky na bázi oleje ze semen Cannabis Sativa Mast Konopka od Cannadermu pro velmi suchou pokožku obsahuje až 50% prospěšného konopného oleje, bambucké 🌿 máslo vedoucí k rekonstrukci a regeneraci a navíc šalvějový olej, který je velmi užitečný při léčbě akné, lupénky a kožního onemocnění. Testeři ocenili přirozené složení produktu a jeho cenovou dostupnost 👍. Jak však vyhodnotili, je více farmaceutický než kosmetický a příliš obtížně vstřebatelné.

Výhody

Cannaderm, Konopka mast na velmi suchou pokožku

 • užitečné při léčbě AD a psoriázy
 • Přírodní receptura

Nevýhody

Cannaderm, Konopka mast na velmi suchou pokožku

 • dostupnost spíše ve zdravotnických zařízeních
 • je špatně absorbován
 • specifická vůně

EkaMedica, konopná mast

regenerační účinek 7
Změkčující efekt 6
Cena 9
Účinnost 5
Konzistence 5.1
Složení 6
Absorpce 9
Průměrné hodnocení: 3.37, 469 hlasů

Text redakce:

Podle hodnocení našich recenzentů se krémová kosmetická mast EkaMedica velmi dobře roztírá a vstřebává. Plusem je nízká cena, ale bohužel žádná z našich testerek nebyla z výrobku vyloženě nadšená 😶 Regenerační a hydratační účinek jsme hodnotili nejhůře z testovaných mastí na lupénku a mínusem je také složení kosmetiky, protože je v ní hodně parfemace a konzervantů. Produkt tak získává poslední místo v našem žebříčku.

Výhody

EkaMedica, konopná mast

 • Docela přijatelná cena

Nevýhody

EkaMedica, konopná mast

 • může způsobit podráždění
 • chemické složení
 • trochu příliš mastná

Autor:

Autor: Petra Nováková - Žebříček mastí na lupénku - nejlepší masti na lupénku 2024

Petra Nováková

Kategorie: Kosmetika

Žebříček mastí na lupénku - nejlepší masti na lupénku 2024 Žebříček mastí na lupénku - nejlepší masti na lupénku 2024 Žebříček mastí na lupénku - nejlepší masti na lupénku 2024 Žebříček mastí na lupénku - nejlepší masti na lupénku 2024 Žebříček mastí na lupénku - nejlepší masti na lupénku 2024
4.72

Průměrné hodnocení: 4.72

8450 hlasů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.