Žebříček dámských kosmetických sad – Nejlepší sady dámské kosmetiky roku 2023

Kosmetické sady obvykle obsahují pečující produkty, které se vzájemně doplňují a poskytují komplexní péči o pleť nebo vlasy. Hotové sady dámské kosmetiky jsou navíc skvělým nápadem na dárek pro přítelkyni, maminku, manželku nebo dceru. Bez ohledu na příležitost je takový dárek trefou do černého. Koneckonců, která žena nerada používá kosmetiku 😉. Další výhodou dámských kosmetických sad je jejich cena - obvykle nižší než v případě nákupu každého z přípravků zvlášť. V žebříčku najdete pět nejlepších sad dámské kosmetiky podle našeho názoru. Hodnotili jsme jejich výkon, cenu a estetickou hodnotu obalu.

Nejlepší sady dámské kosmetiky – recenze

Nutridome, dámská kosmetická sada + kosmetická taštička

Ošetřující účinek 9.9
Složení produktů 9.9
Design obalu 9.6
Cena 10
Efektivita 9.8
Vůně kosmetiky 9.7
Dárek zdarma 9.9
Průměrné hodnocení: 4.92, 2629 hlasů

Text redakce:

Sada dámské kosmetiky Nutridome obsahuje tři základní produkty pro každodenní péči: pleťový krém na den ☀️ pleťový krém na noc 🌛 a krém na ruce 🤲. Naše testerky se shodly, že kombinace kosmetických přípravků byla obzvláště povedená. Ocenili také účinnost a složení každého z produktů 👏. Denní krém s makadamiovým olejem poskytuje pokožce hloubkovou hydrataci a výživu, krém na noc s komplexem cenných olejů (avokádo 🥑, kokos, slunečnicový, lněný, arganový a makadamiový) zajišťuje pleti potřebnou regeneraci. Po použití tohoto krému byly testerky potěšeny efektem zářivé a odpočaté pleti ihned po probuzení 🤩. Krém na ruce s bambuckým máslem spolehlivě hydratuje a chrání pokožku rukou vystavenou mnoha nepříznivým vnějším faktorům. Testeři uvedli, že samotná kosmetika sady stojí za nákup, zejména proto, že její cena 💸 je velmi příznivá a skutečnost, že jsou dodávány s elegantní a prostornou toaletní taštičkou, je přiměla jednomyslně přivítat sadu Nutridome jako vítěze žebříčku 🏆. Ani omezená dostupnost podle nich neubrala na jeho výhodách.

Výhody

Nutridome, dámská kosmetická sada + kosmetická taštička

 • 3 nezbytné kosmetické přípravky
 • vysoká účinnost hydratace, výživy a regenerace pokožky
 • účinná ochrana pokožky rukou
 • přírodní složení jednotlivých produktů
 • objemná kosmetická taška zdarma
 • velmi dobrá cena

Nevýhody

Nutridome, dámská kosmetická sada + kosmetická taštička

 • omezená dostupnost

Tołpa, Dermoface, 3 enzymy, sada dámské kosmetiky

Ošetřující účinek 8.2
Složení produktů 8.8
Design obalu 9.7
Cena 9
Efektivita 6.8
Vůně kosmetiky 8.1
Dárek zdarma 6.1
Průměrné hodnocení: 4.05, 1503 hlasů

Text redakce:

Sada dámské kosmetiky Dermoface 3 enzymy od společnosti Tołpa jsou dva produkty určené pro péči o pleť obličeje. Sada obsahuje enzymatický peeling a gel na mytí obličeje 👍. Testerky potvrdily jejich čisticí a redukující účinek na tvorbu kožního mazu. U osob se suchou a citlivou pokožkou však po použití kosmetiky došlo k pálení a podráždění. Hlavní složkou obou produktů je rašelina tolpa.® - Rostlinný 🌿 antioxidant, který posiluje pokožku, panthenol s protizánětlivými vlastnostmi, stejně jako papain a keratolin pro odlupování odumřelých kožních buněk 👏. Některé testující byly nespokojené s nízkou účinností peelingu, zatímco jiné vyjádřily názor, že balení gelu na obličej není příliš praktické a že dávkovací pumpička by fungovala lépe. Cena sady je příznivá a kosmetika je zabalena v krabičce, což z ní dělá hotový praktický dárek 🎁.

Výhody

Tołpa, Dermoface, 3 enzymy, sada dámské kosmetiky

 • čistí pokožku obličeje a snižuje sekreci kožního mazu
 • odlupují odumřelé kožní buňky
 • cena
 • dárkově zabalené

Nevýhody

Tołpa, Dermoface, 3 enzymy, sada dámské kosmetiky

 • může dráždit suchou a citlivou pokožku
 • nízký peelingový účinek
 • balení gelu je nepraktické

Rituals, The Ritual of Sakura, Renewing Routine dámská kosmetická sada

Ošetřující účinek 8.4
Složení produktů 7.6
Design obalu 7
Cena 6.5
Efektivita 7.5
Vůně kosmetiky 6.9
Dárek zdarma 9.7
Průměrné hodnocení: 3.83, 939 hlasů

Text redakce:

Sada dámské kosmetiky The Ritual of Sakura Renewing Routine od Rituals se skládá ze tří produktů péče o tělo. Sada je dodávána s velmi elegantní krabičce 👍, které si naše testerky okamžitě všimly. Sada se skládá ze sprchového gelu ve formě jemné pěny, tělového krému s vitamínem E a výtažkem z pupečníku asijského 🌸, který zjemňuje a zpevňuje pokožku, a tělového peelingu s obsahem cenných olejů, které odlupují odumřelé kožní buňky a dodávají pokožce lesk ✨. Testerky však poukázaly na to, že účinek peelingu je poměrně jemný a nepřináší očekávané výsledky. Všechny produkty Rituals jsou obohaceny o vůni višně 🍒 a rýžového mléka, ale testerkám se vůně zdála příliš intenzivní a téměř dusivá. Grafický design je podle většiny testujících neatraktivní a neladí s vysokou cenou sady. Výhodou The Ritual of Sakura je dárek v podobě vonné svíčky.

Výhody

Rituals, The Ritual of Sakura, Renewing Routine dámská kosmetická sada

 • zjemňují a zpevňují pokožku
 • Elegantní krabička je součástí balení
 • vonná svíčka součástí balení

Nevýhody

Rituals, The Ritual of Sakura, Renewing Routine dámská kosmetická sada

 • příliš intenzivní vůně přípravků
 • peeling dost jemný
 • neatraktivní grafický design přípravků
 • cena

Sesderma, Retiage, dámská kosmetická sada + kosmetická taštička

Ošetřující účinek 6.9
Složení produktů 7.5
Design obalu 7
Cena 6.2
Efektivita 8.2
Vůně kosmetiky 7.8
Dárek zdarma 9
Průměrné hodnocení: 3.76, 626 hlasů

Text redakce:

Retiage je řada anti-age kosmetiky vytvořená značkou Sesderma. Jeho působení je založeno na třech formách retinolu 👍. Sada obsahuje sérum a krém na obličej na celý den 🌞. Kombinace vitamínu A, kyseliny hyaluronové a antioxidačních složek má pokožku hydratovat, vyživovat a vyhlazovat. Bohužel naše testerky nechválily hydratační nebo vráskové účinky krému a hodnotily jej na průměrné úrovni. Upozornili také na skutečnost, že krém nemá SPF 😎. Líbila se jim však konzistence a vůně séra a to, že se rychle vstřebává. Součástí sady je kosmetická taštička, která je 😍 podle testerek velkou výhodou sady Sesderma. Jeho cena je však poměrně vysoká.

Výhody

Sesderma, Retiage, dámská kosmetická sada + kosmetická taštička

 • kosmetické přípravky obsahují tři formy retinolu
 • sérum se rychle vstřebává a krásně voní
 • kosmetická taštička součástí balení

Nevýhody

Sesderma, Retiage, dámská kosmetická sada + kosmetická taštička

 • střední hydratační účinek krému
 • krém nemá SPF
 • střední účinek přípravku proti vráskám
 • cena

Ziaja, Ananasowy trening skóry, sada dámské kosmetiky

Ošetřující účinek 6.8
Složení produktů 6.1
Design obalu 8.2
Cena 9.1
Efektivita 6.3
Vůně kosmetiky 8.7
Dárek zdarma 6.6
Průměrné hodnocení: 3.7, 438 hlasů

Text redakce:

Sada dámské kosmetiky značky Ziaja obsahuje čtyři produkty pro péči o pokožku obličeje a těla. Všechny jsou založeny na ananasovém extraktu 🍍 a kofeinu. Tato kombinace má pokožce přinést pevnost a hladkost a zanechat na ní exotickou, ananasovou vůni 👍. Sada obsahuje záběr na obličej, krk a dekolt obohacený o kyselinu hyaluronovou s hydratačními vlastnostmi, hydratační tělovou mlhu, tělovou pěnu s anticelulitidovými vlastnostmi a sprchový gel 2v1, který lze použít i na vlasy 🚿. První, čeho si testerky všimly, bylo složení kosmetiky. Přestože obličejový shot a tělová mlha obsahují 98 % složek přírodního 🌿 původu, veškerá kosmetika obsahuje konzervační látky. Zpevňující účinek na pokožku testující hodnotili průměrně a vyjádřili také názor, že sprchový gel není příliš účinný, protože má velmi řídkou konzistenci. Na druhou stranu si pochvalovali příjemnou a dlouhotrvající vůni přípravků a příznivou cenu sady 👏.

Výhody

Ziaja, Ananasowy trening skóry, sada dámské kosmetiky

 • shot na obličej hydratuje pleť
 • příjemná a dlouhotrvající ananasová vůně
 • velmi dobrá cena

Nevýhody

Ziaja, Ananasowy trening skóry, sada dámské kosmetiky

 • střední zpevňující účinek na pokožku
 • nízká výtěžnost gelu
 • řídká konzistence sprchového gelu
 • nepřirozené kompozice

Autor:

Autor: Petra Nováková - Žebříček dámských kosmetických sad – Nejlepší sady dámské kosmetiky roku 2023

Petra Nováková

Kategorie: Kosmetika

Žebříček dámských kosmetických sad – Nejlepší sady dámské kosmetiky roku 2023 Žebříček dámských kosmetických sad – Nejlepší sady dámské kosmetiky roku 2023 Žebříček dámských kosmetických sad – Nejlepší sady dámské kosmetiky roku 2023 Žebříček dámských kosmetických sad – Nejlepší sady dámské kosmetiky roku 2023 Žebříček dámských kosmetických sad – Nejlepší sady dámské kosmetiky roku 2023
4.46

Průměrné hodnocení: 4.46

7888 hlasů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.