Hodnocení testosteronových boosterů- nejlepší testosteronové boostery roku 2024

Testosteron je mužský pohlavní hormon, který má obrovský vliv na fungování celého organismu. Ve světě silových sportů je nejdůležitějším rysem tohoto hormonu jeho anabolické vlastnosti. Vysoká hladina testosteronu vám umožní budovat svalovou hmotu rychleji, takže není divu, že mnoho mužů hledá způsoby, jak zvýšit hladinu tohoto hormonu. Jedním ze způsobů je použití doplňků nazývaných posilovače testosteronu. Na rozdíl od hormonální substituční terapie, testosteronový booster umožňuje přirozeně zvýšit hladinu tohoto hormonu, takže můžete dosáhnout lepších výsledků bez zatížení těla. Připravili jsme žebříček nejlepších posilovačů testosteronu, které zvyšují jeho hladinu. Podívejte se na náš seznam a vyberte nejlepší testosteronový booster!

Nejlepší testosteronové boostery - recenze

Monolit, Doplněk stravy s ženšenem pro muže, posilovač testosteronu

účinnost 9.8
Doba čekání na výsledky 9.6
Cena 9
Účinnost 9.5
Používání 9.7
Žádné vedlejší účinky 10
Složení 9.7
Průměrné hodnocení: 4.81, 2445 hlasů

Text redakce:

Suplementace ke zvýšení hladiny testosteronu vyžaduje vhodné látky, které podporují přirozené procesy produkce tohoto hormonu. Nedoporučujeme používat substituční terapii, protože má mnoho negativních účinků a je legální pouze v případě, že existuje lékařský základ. Z tohoto důvodu jsme se blíže podívali na doplněk Monolit pro muže, který může být přirozeným posilovačem testosteronu 💪 . Doplněk pro muže Monolit je složení cenných složek pro tělo Naši testeři chválili doplněk stravy pro muže Monolit jako dobrý zdroj základních vitamínů a mikroživin 😉. Oceňují obsah ženšenového extraktu, který pozitivně ovlivňuje fyzickou i psychickou Účinnost, posiluje imunitu organismu a podporuje zvýšení hladiny testosteronu 👍. Niacin (vitamin B3) je rovněž uznáván pro své příznivé účinky na správnou funkci mozku a nervového systému. Za zmínku stojí také přidání železa, jehož nedostatek může vést k anémii, a obsah vitaminu C, B6 a kyseliny listové 😊. Všechny tyto složky mají pozitivní vliv na fyzickou vytrvalost, sexuální Účinnost a snižují únavu u mužů, což usnadňuje fyzickou aktivitu, pomáhá zlepšovat výkon a přispívá k vyšší hladině testosteronu. Z tohoto důvodu naši testeři jednoznačně věří, že doplněk stravy Monolit pro muže stojí za to 👏👏👏 doporučit .

Výhody

Monolit, Doplněk stravy s ženšenem pro muže, posilovač testosteronu

 • přirozená podpora hladiny testosteronu
 • standardizovaný ženšenový extrakt
 • bohatý na železo, vit. B3, C
 • zvyšuje fyzickou sílu
 • podporuje imunitu
 • snižuje únavu

Nevýhody

Monolit, Doplněk stravy s ženšenem pro muže, posilovač testosteronu

 • k dispozici pouze v aplikaci nebo na webových stránkách Nutridome

SFD výživa, Play Hard Testosterone Booster

účinnost 8.8
Doba čekání na výsledky 8.8
Cena 8.4
Účinnost 7.7
Používání 7.2
Žádné vedlejší účinky 6.9
Složení 8
Průměrné hodnocení: 3.99, 1397 hlasů

Text redakce:

Play Hard Testosteron Booster je doplněk stravy známé značky SFD určený fyzicky aktivním lidem. Obsahuje řadu speciálně vybraných extraktů, kyselinu D-asparagovou, vitamín B12 a zinek. Play Hard Testosteron Booster obsahuje složky, které podporují stav těla. Extrakt z plodů Mace, standardizovaný na 90 % saponinů, pomáhá udržovat svalový tonus a hladinu energie v těle. Kyselina D-asparagová, která se přirozeně vyskytuje v těle, stimuluje syntézu bílkovin a zvyšuje hladinu anabolických hormonů přirozeným způsobem 💪. Extrakt z kořene peruánského pepře pomáhá udržovat přirozenou sexuální aktivitu a energii a vitamín B12 přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a fungování 👍 imunitního systému. Balení vydrží 60 dní, což je docela dobré. Někteří testující však při užívání tohoto doplňku pociťovali nervozitu. Střední dostupnost je také jednou z nevýhod produktu 😞 .

Výhody

SFD výživa, Play Hard Testosterone Booster

 • obsahuje přírodní extrakty
 • velké balení
 • příznivá cena

Nevýhody

SFD výživa, Play Hard Testosterone Booster

 • někteří testeři se cítili nervózní
 • Průměrná dostupnost
 • nepraktické balení

OstroVit, Testo Booster, testosteronový booster

účinnost 8
Doba čekání na výsledky 7.9
Cena 9.2
Účinnost 7.6
Používání 7.5
Žádné vedlejší účinky 7.3
Složení 7.4
Průměrné hodnocení: 3.92, 874 hlasů

Text redakce:

OstroVit Testo Booster je doplněk, který je podle testerů navržen tak, aby udržoval hladinu testosteronu v těle. Naše skupina testerů uvedla, že po použití produktu se cítili vitálnější, měli větší sexuální apetit a znatelně více energie 💪. Kromě toho složení OstroVit Testo Booster je hlavně přírodní složky ve formě extraktů, což bylo velkým plusem pro testery. Navzdory tomu testeři poukazují na několik nevýhod produktu, jako je potřeba užívat 3 tablety denně a relativně malou dávku extraktu hořčíku a ženšenu 🤔. Navzdory těmto nevýhodám testeři doporučují OstroVit Testo Booster jako účinný doplněk pro ty, kteří se starají o svou kondici a hladinu testosteronu v těle.

Výhody

OstroVit, Testo Booster, testosteronový booster

 • přijatelná cena
 • 90 tablet v balení

Nevýhody

OstroVit, Testo Booster, testosteronový booster

 • až 3 tablety denně
 • Dávka hořčíku je stopová
 • malá dávka ženšenového extraktu

TREC NUTRITION, Tribulon Black, posilovač testosteronu

účinnost 7.9
Doba čekání na výsledky 7.8
Cena 6.4
Účinnost 7.8
Používání 6
Žádné vedlejší účinky 8.8
Složení 7.6
Průměrné hodnocení: 3.74, 582 hlasů

Text redakce:

Tribulon Black je velmi populární posilovač testosteronu na bázi Tribulus terrestris neboli extraktu z muškátového květu. Složení přípravku je jednoduché, za účinek je zodpovědná pouze vysoká dávka extraktu 🌿. Naše skupina testerů byla s výsledky aplikace vcelku spokojena. Účinek stimulace a snížení únavy byl patrný. Bohužel v materiálech výrobce jsou dvě různé informace o obsahu extraktu – 840 mg a 1400 mg. Standardizace DER je také neznámá, takže si nemůžeme být jisti skutečným množstvím požitého extraktu 😬. Kromě toho, užívání doporučených 4 tablet denně způsobuje, že balíček rychle vyčerpá. 🤔

Výhody

TREC NUTRITION, Tribulon Black, posilovač testosteronu

 • jednoduché složení
 • vysoká dávka Tribulus terrestris

Nevýhody

TREC NUTRITION, Tribulon Black, posilovač testosteronu

 • vysoká cena
 • až 4 tablety denně
 • nejasný obsah extraktu z Kotvičníku zemního

KFD, T-Booster, booster testosteronu

účinnost 8.3
Doba čekání na výsledky 8
Cena 4.6
Účinnost 8.1
Používání 4.9
Žádné vedlejší účinky 6.8
Složení 8.7
Průměrné hodnocení: 3.53, 408 hlasů

Text redakce:

Naši testeři byli s účinky přípravku KFD T-Booster docela spokojeni. Většina z nich si všimla zlepšení jejich pohody, energetické hladiny a libida, stejně jako zvýšení vytrvalosti během tréninku. Vyskytly se však nepříjemné vedlejší účinky, jako jsou zažívací potíže. Většina testerů však souhlasí s tím, že složení KFD T-Booster je velmi dobrý a složky v něm obsažené jsou přirozené a bezpečné pro zdraví 🌿 Největší nevýhodou produktu je způsob užívání - až 6 tablet denně je příliš mnoho a pro mnoho uživatelů nepohodlné 😬. Cena je také poměrně vysoká 💰, což může některé kupující odradit. Navzdory tomu je KFD T-Booster docela dobrý produkt pro lidi, kteří chtějí zlepšit svou pohodu a hladinu testosteronu.

Výhody

KFD, T-Booster, booster testosteronu

 • vysoký obsah extraktů
 • velké balení
 • Spolehlivý výrobce

Nevýhody

KFD, T-Booster, booster testosteronu

 • vysoká cena
 • dávka 6 tablet denně
 • nepohodlné používání

Autor:

Autor: Petra Nováková - Hodnocení testosteronových boosterů- nejlepší testosteronové boostery roku 2024

Petra Nováková

Kategorie: Kosmetika

Hodnocení testosteronových boosterů- nejlepší testosteronové boostery roku 2024 Hodnocení testosteronových boosterů- nejlepší testosteronové boostery roku 2024 Hodnocení testosteronových boosterů- nejlepší testosteronové boostery roku 2024 Hodnocení testosteronových boosterů- nejlepší testosteronové boostery roku 2024 Hodnocení testosteronových boosterů- nejlepší testosteronové boostery roku 2024
4.9

Průměrné hodnocení: 4.9

7336 hlasů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.