Žebříček válečků s tygřím okem - nejlepší válečky s tygřím okem roku 2024

Obličejové válečky jsou velmi oblíbené jako nenahraditelný nástroj v každodenní péči o pleť obličeje. Mnoho z nich používá přírodní kameny, jako je tygří oko, nefrit, křemen nebo obsidián, které poskytují příjemný chladivý pocit. Správně provedená masáž, tj. bez retrográdních pohybů, dokonale ovlivňuje mikrocirkulaci pokožky, snižuje otoky a snižuje viditelnost pórů. Pro ještě lepší výsledky se doporučuje před použitím váleček skladovat v chladničce. Při výběru správných válečků je třeba dbát na pravost kamene, protože pouze přírodní materiály zaručují plnou účinnost. Důležitým aspektem je také kvalita kovového kování, protože levnější modely mohou snadno rezavět. Kromě standardních kamenů jsou na trhu také válečky s tygřím okem, které se vyznačují jedinečným vzorem a energetickými vlastnostmi. Proto jsme pro vás sestavili žebříček pleťových válečků s tygřím okem, abyste se mohli informovaně rozhodnout a najít takový, který splní vaše očekávání.

Nejlepší váleček tygří oko - recenze

Uddo, Váleček na obličej Tygří oko

Komfort používání 9.9
Kvalita 9.8
Kování 9.7
Cena 8.5
Udržování chladu 10
Balení 9.8
Dlouhé působení 9.9
Průměrné hodnocení: 4.83, 2432 hlasů

Text redakce:

Uddo je značka specializující se na kosmetiku a produkty inspirované japonskou tradicí a kulturou. Jedním z prvků japonské péče o pleť je masáž válečkem, která přináší mnoho výhod pokožce obličeje a krku 😊 . Váleček Uddo Roller byl vyroben z pravého kamene tygří oko a jeho kování se skládá z vysoce kvalitní slitiny zinku, hliníku, mědi a hořčíku. Použití skutečného tygřího kamene odlišuje válec Uddo od ostatních, protože levnější modely jsou často vyrobeny ze syntetických náhražek nebo skla, které neposkytují takovou účinnost chlazení 😍. Pro ještě lepší výsledky doporučujeme válečky Uddo před použitím vložit do ledničky. Masáž válečkem Uddo přináší unavené pleti uklidňující úlevu a je důležité provádět pohyby vždy od středu obličeje směrem ven. Pro jemnou pokožku kolem očí se doporučuje použít menší váleček 😉 . Pravidelné používání válečku Uddo v kombinaci s náležitou péčí pomáhá snižovat tmavé kruhy pod očima, otoky a hladké vrásky 🤗 . Roller Uddo zaujímá první místo v našem žebříčku díky své spravedlivé ceně, pravosti tygřího oka a pevnému zpracování kování - má všechny vlastnosti, které by měl mít dokonalý váleček! 👏

Výhody

Uddo, Váleček na obličej Tygří oko

 • Autentický kámen Tygří oko
 • pevný uzávěr z odolné slitiny
 • skvělá kvalita
 • může být chlazen v lednici
 • dokonale masíruje obličej
 • obsahuje dva válečky
 • hezké balení s houbičkou

Nevýhody

Uddo, Váleček na obličej Tygří oko

 • k dispozici pouze ve vybraných obchodech

CRYSTALLOVE, váleček na obličej tygří oko

Komfort používání 8.3
Kvalita 8.6
Kování 8.2
Cena 7.2
Udržování chladu 8.2
Balení 7.4
Dlouhé působení 7.5
Průměrné hodnocení: 3.96, 1389 hlasů

Text redakce:

Na druhém místě v dnešním seznamu válečků je váleček tygří oko od společnosti CRYSTALLOVE. Válečky mají příjemnou strukturu, jsou dobře profilované, což činí masáž pohodlnou. Váleček tygří oko funguje perfektně jako chladicí nástroj v ledničce a nedochází u něj k žádným problémům s usazováním rzi, nebo matněním kování 👍. Kámen použitý ve válci má mramorový, zajímavý, hnědý odstín s nerovnoměrnou strukturou. Tygří oční váleček od společnosti CRYSTALLOVE se prodává v malé kartonové krabici, avšak jeho otevření není tak výhodné, že je vhodné pro každodenní skladování 🤔 válečku . Cena válečků je poměrně vysoká, ale naši testeři si všimli, že po nějaké době mohou válečky při otáčení vydávat nepříjemné zvuky 😬. To je pravděpodobně způsobeno postupným opotřebením osy, na které je namontováno tygří oko použité ve válcích.

Výhody

CRYSTALLOVE, váleček na obličej tygří oko

 • Vyrobeno z autentického tygřího oka
 • může být chlazen v lednici

Nevýhody

CRYSTALLOVE, váleček na obličej tygří oko

 • nepraktické balení
 • průměrná kvalita kovu
 • po chvíli začne vydávat nepříjemné zvuky

Masážní váleček na obličej EASY LIVIN' Tygří oko

Komfort používání 8.3
Kvalita 8.3
Kování 8.6
Cena 6.6
Udržování chladu 7.9
Balení 6.8
Dlouhé působení 8.2
Průměrné hodnocení: 3.91, 869 hlasů

Text redakce:

Stupně vítězů uzavírá váleček na kameny s tygřím okem od společnosti Easy Livin, který naše testerky umístily na třetí místo. Tento výrobek je k dispozici hlavně v internetových obchodech, ale značka je dobře známá a padělky se pravděpodobně neočekávají. Roller Easy Livin má válečky vyrobené z pravého tygřího oka. Díky osvědčené značce výrobce si můžeme být jisti, že je použit skutečný kámen a ne syntetická nebo skleněná náhražka 🙂 . Váleček Easy Livin s tygřím okem byl našimi testery kladně hodnocen z hlediska kvality zpracování, robustnosti kování a rovnoměrného povrchu kamenů, který svědčí o důkladném broušení. Pravidelné používání masáže vedlo k lepšímu zúžení pórů, stimulaci krevního oběhu v cévách a příjemnému chladivému pocitu. Nevýhodou je nedostatek vyhrazených obalů a rozhodně vysoká cena 💰. Roller Easy Livin je kvalitní výrobek, ale v praxi se ukázal být o něco méně účinný než výherce, tj. váleček Uddo.

Výhody

Masážní váleček na obličej EASY LIVIN' Tygří oko

 • skutečný kámen
 • kování je vyrobeno z vhodného kovu
 • může být chlazen v lednici

Nevýhody

Masážní váleček na obličej EASY LIVIN' Tygří oko

 • odolává chladu o něco hůře než bílý jadeitový váleček.
 • nepříliš estetické balení
 • vysoká cena

CRYSTALLOVE, MEN 3D masážní přístroj na obličej s tygřím okem

Komfort používání 7.3
Kvalita 8.3
Kování 8.3
Cena 6.5
Udržování chladu 7.8
Balení 7.6
Dlouhé působení 7.7
Průměrné hodnocení: 3.82, 579 hlasů

Text redakce:

Dalším testovaným válečkem je druhý výrobek CRYSTALLOVE v tomto seznamu, který vyniká tím, že je určen mužům. V porovnání s ženami se pro používání válečků rozhoduje spíše málo mužů, takže je hezké, že se značka přesto rozhodla připravit produkt s ohledem na muže 🙂 . Z hlediska designu se pánský váleček Crystallove Men z tygřího oka podobá standardnímu příslušenství, alespoň co se týče velkého válečku. Má přesně stejné rozměry jako ten z druhé pozice v žebříčku. Na rozdíl od ostatních válečků zde nenajdete žádný malý váleček. Druhý je také velký a má hluboké vroubkování, které připomíná dřevěné masážní pomůcky na nohy 🤨. Naše testerky nebyly z tohoto neobvyklého řešení nadšené, protože není příliš pohodlné a navíc velmi ztěžuje čištění válečků od oleje či kosmetiky 😞. Válec Crystallove Men s tygřím okem je zároveň velmi drahý, a proto se přikláníme ke klasickým válečkům 😉.

Výhody

CRYSTALLOVE, MEN 3D masážní přístroj na obličej s tygřím okem

 • válečky z tygřího oka
 • estetické provedení

Nevýhody

CRYSTALLOVE, MEN 3D masážní přístroj na obličej s tygřím okem

 • nepohodlný, vlnitý válec
 • obtížné čištění
 • zlatý povrch se odlupuje
 • vysoká cena

Esoterra, Váleček tygří oko

Komfort používání 8
Kvalita 6.6
Kování 7.3
Cena 8.7
Udržování chladu 6.8
Balení 6.8
Dlouhé působení 6.6
Průměrné hodnocení: 3.63, 405 hlasů

Text redakce:

Váleček z tygřího oka je jedním z mnoha kosmetických doplňků, které jsme testovali v rámci našeho výzkumu pro dnešní žebříček. Tento konkrétní model byl vyroben z neobvyklého tygřího oka. Jsme si vědomi, že přírodní kameny mají různé odstíny, ale přesto měli naše testerky při používání tohoto válečku pochybnosti. Použité tygří oko má odstín připomínající spíše zelený jadeit. Navíc špatně udržuje chlad, takže se objevují pochybnosti o pravosti použitého kamene 😓. Váleček tygří oko od společnosti Esoterra nemá odpovídající obal, který by se dal použít ke každodennímu uložení příslušenství. Určitou útěchou je o něco nižší cena než u některých modelů dostupných na trhu. Podle názoru našich testerek je sporná střední část masážního přístroje, z níž vystupují kovové kování, na Má trochu jiný odstín než válečky a je možné, že se jedná o jednoduše obarvený plast. Pokud však hledáte jednoduchý váleček tygří oko, můžete ho vyzkoušet, ale mějte na paměti, že je horší než jeho protějšky z vyšších kategorií 😞.

Výhody

Esoterra, Váleček tygří oko

 • tygří oko
 • přijatelná cena

Nevýhody

Esoterra, Váleček tygří oko

 • pravděpodobně akrylová rukojeť
 • rychle ztrácí chlad
 • válečky po určité době vytvářejí odpor při otáčení

Autor:

Autor: Petra Nováková - Žebříček válečků s tygřím okem - nejlepší válečky s tygřím okem roku 2024

Petra Nováková

Kategorie: Kosmetika

Žebříček válečků s tygřím okem - nejlepší válečky s tygřím okem roku 2024 Žebříček válečků s tygřím okem - nejlepší válečky s tygřím okem roku 2024 Žebříček válečků s tygřím okem - nejlepší válečky s tygřím okem roku 2024 Žebříček válečků s tygřím okem - nejlepší válečky s tygřím okem roku 2024 Žebříček válečků s tygřím okem - nejlepší válečky s tygřím okem roku 2024
4.17

Průměrné hodnocení: 4.17

7295 hlasů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

Uložte si moje údaje, e-mail a webovou stránku do prohlížeče pro vyplnění při psaní dalších komentářů.